Praeities ilgesys ir avangardas maišytuvų dizaine

Maišytuvas

Maišytuvas

Maišytuvas

Maišytuvas

Jeigu, renkantis maišytuvus vonios kambariui, jums svarbu prestižas, dizainas ir patikimumas, italų kompanija CISAL tikrai suteiks tokia galimybę. Šioje kompanijoje maišytuvų dizainą kuria tokie žymus dizaineriai ir architektai, kaip Giampiero Peia, Nevio Tellatinas, Luigi Trenti ir Karimas Rashidas.

Pristatome kelias serijas maišytuvų, kurie puikiai atitiks skirtingus mados, skonio, gyvenimo, stiliaus reikalavimus.

ARCANA ROYAL – rafinuota, nostalgiška, senovinė forma ir „technologinis brangakmenis“ medžiagoje – šis CISAL vienos rankenėlės modelis, bronziniu, auksiniu ir satininio nikelio paviršiumi, skirtas tiems, kurie vertina unikalius ir išskirtinius gaminius.

CHERRY – klasikinis grožis, kuris nesensta. Žalvaris ir metalai – kilmingos medžiagos su senovės tradicijomis, kurios pažadina istoriją, bet gali būti ir „bendraamžės“.

WAVE – dizainerio Nevio Tellatino kūrinys. Jau serijos pavadinime „Banga“ slypi dizaino esmė. Bangą primenanti forma, minimalus stilius ir tikslumas. Tai pilna kolekcija, kurią sudaro ne tik įvairių paskirčių maišytuvai, bet ir įspūdinga dušo panelė su išsiskiriančia „lengvo valymo sistemos“ galva, įmontuotais purkštukais, termostatiniu ir ištraukiamu maišytuvais.

KAWA – sukurta įžymiojo estetinio minimalizmo dizainerio Karimo Rashido. Skirtinga forma nei serijoje WAVE, bet taip pat primenanti lūžtančią bangą vandenyne... Išlenkta, plokščia dalis yra suapvalinama ir tarsi „suminkštinama“ maišytuvo galuose. Minimalistinis stilius ir skulptūriškas vandens srauto judėjimas. Įspūdinga spalvų įvairovė, greta įprastų chromuotų, auksinių, baltų ir juodų maišytuvų paviršių, galimi juodai rožiniai ir juodai žali variantai.

Daugiau informacijos: www.sanistal.lt