Laikykite prieškambarį galimybe nustebinti svečius. Kadangi tai yra vieta, kur pirmąkart pamatomi namai, prieškambaris turėtų diktuoti bendrą nuotaiką. Ypač, jei pasikviečiate mažiau artimus žmones. Nuomonė apie Jus taip pat grindžiama Jūsų namais. 

asociatyvi nuotrauka

Puikaus prieškambario planavimas gali būti vienas sudėtingesnių interjero kūrimo aspektų. Tačiau, jei įveiksite šią užduotį, vieta taps elegantiška, stilinga ir jauki. Ji įtrauks svečius į namų gilumą, sužadindama malonius pojūčius. 

Nesvarbu, ar tai būtų didelis, ar mažas prieškambaris, kabykla rūbams yra tvarkingas ir praktiškas sprendimas. Tik atsižvelkite, kur ją statysite. Suskaidykite prieškambarį į dalis. Palikite laisvą pailgą praėjimą nuo durų iki kitos namų erdvės. Priešais konsolinį staliuką, šiek tiek toliau nuo lauko durų, įrenkite drabužių kabyklą. Venkite montuoti ją šalia staliuko. Paltai ir striukės užgoš jį. 

Galvokite apie tai, kaip apie kelionę. Jūs įeinate pro lauko duris. Padedate raktus ant konsolinio staliuko. Žengiate dar kelis žingsnius iki vietos, kur stovi drabužių kabykla. Tuomet nusivelkate striukę ir ją pakabinate. Jei ieškote ne tik praktiškos, bet ir gražios drabužių kabyklos galite žiūrėti čia.

Kadangi prieškambariai paprastai būna siauri, verta pagalvoti apie mažai vietos užimantį konsolinį staliuką. Erdvei jaukumo suteiks ant jo išdėlioti augalai, knygos ir kiti po ranka būtini daiktai. Pavyzdžiui, namų raktai ir rankinė, kurie keliauja su Jumis diena iš dienos. 

Be to, pagyvinsite įėjimą, po staliuku atrėmę keletą paveikslų. Jie suteiks modernios estetikos namams. Tokiu atveju rinkitės tradicinį stalą, po kuriuo būtų vietos meno kūriniams.

Prieškambariuose trūksta natūralios šviesos. Kai kuriuose jos gali šiek tiek patekti pro lauko durų stiklą. Tačiau to negana. Jei ieškote būdo, kaip nugalėti gluminančią tamsą, virš konsolinio staliuko pakabinkite didelį veidrodį. Jis atspindi šviesą bet kurioje patalpoje ir sukuria erdvumo pojūtį. Pasirūpinkite, kad veidrodis būtų su plonu ir paprastu rėmo. Čia nereikia jokių puošmenų.

Jei prieškambaris ilgas, bet platus, galite rinktis veidrodį su šiek tiek daugiau detalių. Tačiau siauroje įėjimo zonoje sėkmingiau veikia minimalūs profiliai.

Nėra geresnio būdo papuošti ilgą prieškambarį nei įspūdingas meno kūrinys. Apie prieškambarį dažnai galvojama tik kaip apie intensyvaus eismo patalpą. Meno kūrinys suteiks priežastį sustoti ir žavėtis. Galite įsigyti ir kelis meno kūrinius! Jie sukurs galerijos įspūdį, keliaujant koridoriumi. 

Paveikslų, nuotraukų ir plakatų įrėminimui galioja tos pačios taisyklės kaip ir veidrodžiui. Nesvarbu, ar jie yra šviesesnių, ar tamsesnių spalvų. Atrodys nuostabiai, jei rėmas bus plonas.

Jei nepatinka idėja, kad koridoriumi driektųsi lubinės lempos, virš meno kūrinių, kuriuos kabinsite ant sienos, įrenkite keletą sieninių šviestuvų.

Įsitikinkite, kad pasirinkote negilius šviestuvus, jog jie per daug neišsikištų į prieškambarį. Nenorite eidami netikėtai atsitrenkti į vieną jų. Žinoma, jei prieškambaris platus, šviestuvai gali būti didesni.

asociatyvi nuotrauka

Papildomas patarimas

Patieskite minkštą, bet patvarų kilimėlį. Tegul svečio pėdos pasiekia malonų prisilietimui pagrindą po to, kai asmuo nusiauna batus. Jei prieškambario sienos gana ryškios, rinkitės neutralios spalvos, pavyzdžiui, pastelinės rudos, kilimėlį. Ir atvirkščiai. Jei dominuoja šviesūs tonai, leiskite kilimui tapti kambario akcentu. Be to, prieškambariuose vyrauja intensyvus judėjimas, dėl kurio gali kilti triukšmas. Kilimas padės nuslopinti jį.

188