Tekstas: interjero dizainerės Monikos Noreikienės

 

Monika Noreikienė

Šiuo metu itin populiarus Japandi stilius. Salone DiStyle rasite platų sofų asortimentą: lounge tipo sofos, sofos su siauresniu sėdėjimo gyliu, visiškai prigludusios prie grindų arba  su aukštesnėmis kojelėmis. Pastarosios pasiteisina turint namuose robotą siurbliuką. Svarbus aspektas – galimybė rinktis tą patį sofos arba fotelio modelį, pagamintą su skirtingų tipų užpildais: su natūraliu pūkų, plunksnų arba su sintetiniu poroloniniu. Visais atvejais klientas gali rinktis iš begalės audinių: nuo neutralių šiuo metu itin paklausių teddy tipo medžiagų iki dirbtinės odos. Maloniai nustebino neseniai duris atvėręs antras išmanusis DiStyle salonas. Vos vienu integruoto mygtuko paspaudimu galima gauti visą informaciją apie norimą baldą: kokios galimos sofos modulių kombinacijos, matmenys, užpildai ir kt.

Barselona living salonas šiuo metu siūlo itin platų asortimentą patogių krėslų, foteliukų bei smulkių minkštųjų baldų, tokių kaip pufai, minkštasuoliai, mini krėsliukai. Jie yra skirti valgomojo zonai. Mano manymu, šis salonas turi vieną išskirtinumą – visose atrinktose šio salono baldų kolekcijose atsispindi retro ir vintažo stilistika. Spalvos, lentos formos, jaukus ir patogus minkštumas – tai Barselona living salono vizitinė kortelė. Spalvingas, pavasariu dvelkiantis asortimentas – puikus pasirinkimas norintiems išskirtinių bei netradicinių baldų akcentų savo namuose ar biuro erdvėje.

 

Nuotraukos: gam. Bolia – salonas Distyle

Nuotraukos: gam. Sancal – salonas Barselona living

 

Atsinaujinusiame salone Delight galima ne tik pamatyti lyderiaujančių šviestuvų gamintojų naujienas, bet ir laiko patikrintus produktus populiariausiose šviestuvų kategorijose. Dekoratyvūs šviestuvai, bėgelių sistemos, architektūrinis ir lauko apšvietimas – visa tai gyvai galima išbandyti naujoje ekspozicijoje. Ilgus metus apšvietimo srityje dirbantys Delight konsultantai, papasakos, apie gamintojų ir šviestuvų ypatybes, padės teisingai pasirinkti šviestuvus priklausomai nuo planuojamos funkcijos, norimos sukurti atmosferos ir vyraujančio interjero stiliaus. 

Nuotraukos: gam. Vibia ir Occhio – salonas Delight

Vokiškų korpusinių virtuvės baldų salonas INHAUS atstovauja dviems prekių ženklams – Nolte Kuchen ir INHAUS. Iš asmeninės patirties galiu pasakyti, kad čia nėra ilgų gamybos terminų, su kuo dažniausiai susiduriu projektuodama individualius baldus klientams. Šiame salone galima rasti tiek minimalistinės virtuvės dizaino pavyzdžių, tiek ir modernios klasikos mėgėjams priimtinų virtuvės dizaino formų ir detalių. Natūralaus medžio lukšto (faneruotės), dažytos medžio dulkių plokštės (MDF) bei laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP) fasadai – visa tai gali pasiūlyti salono darbuotojai iš plačios medžiagų duomenų bazės. Atsižvelgiant į stiliaus, funkcines dėliones ir kliento finansines galimybes, svarbu išrinkti tinkamą virtuvės stalviršį. Asortimentas čia irgi platus: nuo brangesnio natūralaus arba dirbtino akmens iki ekonomiškesnių laminuotų stalviršių.

Gam. Nolte Kuchen – salonas Inhaus 

Nuotrauka: salonas Inhaus

Domus galerijoje esančiuose dviejuose plytelių salonuose galima rasti labai platų stilingų plytelių asortimentą. Kapri salonas išsiskiria gamintojų įvairove, ypač jeigu ieškome didelio formato plytelių. Čia aptiksime ir ryškių naujienų – madingų spalvotų onikso raštų: žalios, mėlynos bangos liejasi su smėlio spalvomis. Kartais užsuku ir be reikalo, nes Kapri salone gera tiesiog paganyti žvilgsnį. Salone „Ispaniškos plytelės“ itin didelė raštuotų plytelių įvairovė. Linijos, taškeliai, ornamentai, tekstūros – visa tai atsiranda naujausiose Ispanijos gamintojų kolekcijose. Žinoma, mylintiems pietų kraštus, „Ispaniškų plytelių“ salono atstovaujamas gamintojas VIVES siūlo tradicinius, būtent pietų Ispanijai būdingų grindinių ir sieninių plytelių raštus, taip pat ir subtilesnius raštus pritaikytus mūsų rinkai, salone rasite daugybę skirtingų variacijų.

Nuotraukos: Kapri

Nuotraukos: Ispaniškos plytelės

Linkiu ir jums gero laiko PC Domus galerija

498