90 proc. TECE gaminamų produktų nesimato interjere, tačiau be jų nebūtų įmanoma sukurti tokių jaukių ir elegantiškų interjerų, kokie yra kuriami ir mėgstami šiandien. Tai, kas paslėpta sienoje, lemia interjero funkcionalumą bei estetiką, todėl TECE vandens inžinerinių sistemų dalys yra dizaino objektai. Daugelis jų apdovanoti tarptautiniais prestižiniais dizaino apdovanojimais, Red Dot, IF ir kitais.

Tik 10 proc. produkcijos yra matoma. Tai vandens nuleidimo plokštelės bei mygtukai, kurie sujungia sistemų funkcionalumą su estetika.

1955 m Vokietijoje įkurta TECE išaugo į palčiai pasaulyje žinomą kompaniją, vertinamą už kokybę, yra laikoma savo srities inovacijų lydere. Jos kultūra paremta kas kartą sau ir aplinkiniams keliamais klausimais: kokių sprendimų nori bei tikisi vartotojai, architektai ir inžinieriai, ką naujo galima sukurti ir pagaminti geriau, patogiau, gražiau?

Maža, bet reikšminga detalė

Vandens nuleidimo plokštelės ir mygtukai – regis paprasta detalė, tačiau šio gamintojo akimis žiūrint ji yra ypatingo dėmesio ir pastangų verta interjero dalis.

Prietaisų vertė ir kokybė yra ne tik matoma, bet juntama liečiant ir net girdint. Panašiai kaip aukščiausios klasės automobilio. Sunkios jo durys užsidaro lengvai ir tyliai. Vien iš to gali pajusti kokybę.

Kurdami vandens nuleidimo plokšteles TECE konstruktoriai siekė panašaus efekto. Visais atžvilgiais aukštos kokybės produkto įspūdį kelia kokybiškos medžiagos, tvirtos konstrukcijos ir estetinė išvaizda.

„Naują vandens nuleidimo plokštelę pradedame kurti įsivaizduodami save vartotojo vietoje. Niekas neturi barškėti, klibėti, sukiotis, prisilietimas turi būti lengvas ir malonus, – pasakojo kompanijos naujų produktų kūrėjas Martinas Feldmanas. – Prie vieno stalo susėda skirtingų sričių specialistai, mūsų darbuotojai, tiekėjų atstovai, turintys skirtingas patirtis ir žinias. Taip gimsta Pavyzdžiui, vienas tokių diskusijų rezultatų - vandens nuleidimo plokštelė, ant kurios nelieka pirštų atspaudų – plieninė „TECEsquare”. Dizainas, mūsų požiūriu, turi būti toks, kad nepasentų per artimiausius 20 metų, nes tiek vidutiniškai tarnauja vonios kambarys”.

TECE vandens nuleidimo mygtukų asortimentas – 250 rūšių.

TECElux mini

Naujausia vandens nuleidimo plokšetlė – TECElux mini. Elektroninis vandens nuleidimo mygtukas, skirtas to paties gamintojo bakeliams. Jį užtenka vos priliesti. Plokštelėje įmontuotas judesio jutiklis įjungia mygtuko apšvietimą, kai žmogus įeina į vonios kambarį ar priartėja prie jo. Ši funkcija labai praverčia naktį. Mygtuko apšvietimo visiškai pakanka, nereikia degti šviesos, kuri nemaloniai išbudina. Negana to, plokštelė yra programuojama, nuotoliniu būdu galima nustatyti jos jautrumo lauką, šviesos intensyvumą bei trukmę, jei reikia - vandens nuleidimo periodiškumą.

TECElux mini yra stilinga, visiškai plokščia šiuolaikiško, modernaus interjero dalis, gaminama iš balto arba juodo stiklo, neturinti jokių matomų ar ranka juntamų siūlių.

www.tece.lt