Virtuvės pakabinamo apšvietimo idėjos yra jūsų virtuvės apšvietimo schemos širdis ir siela, ir neabejotinai čia praleisite daugiausiai laiko ieškodami dizaino, kuris atitiktų erdvės stilių ir išdėstymą. Apšvietimo kaina gali svyruoti nuo jūsų poreikių.

Nors virtuvės dizaino stiliaus apibrėžimas gali padėti susiaurinti tobulo šviestuvo paiešką, praktiniai sumetimai taip pat gali turėti įtakos priimant sprendimus, pradedant nuo pakabinamo šviestuvo padėties virtuvėje (juk jie skirti ne tik saloms), pagal apšvietimo tipą, kurio reikia kambaryje.

Pakabinami šviestuvai turėtų būti laikomi platesnės virtuvės apšvietimo schemos dalimi, kartu su sieniniais šviestuvais ir apatiniais šviestuvais. Tinkama virtuvės pakabinamo apšvietimo idėja sudarys tobulą partnerystę su šiais kitais elementais ne tik išvaizdoje, bet ir užtikrinant tinkamą kambario aplinkos ir užduoties apšvietimo derinį.

Natūraliausia vieta pakabinamam šviestuvui yra virš virtuvės salos, nes ji ne tik išcentruojama kaip namų širdis ir įtvirtinama erdvėje, bet ir yra išskirtinio dizaino detalė, kuri puikiai apvainikuos jūsų virtuvės dizainą.

Galima apsvarstyti daugybę virtuvės salų apšvietimo idėjų, tačiau ši erdvė suteikia jums galimybę drąsiai rinktis. Paimkite, pavyzdžiui, London virtuvės dizainą. Erdvėje, kurioje yra daug ryškių ir įdomių dizaino detalių, didelis fiksuotas pakabinamas šviestuvas išlieka savotiškas.

Tačiau apdaila nebūtinai turi būti praktiškumo sąskaita. „Kalbant apie virtuvės salelės apšvietimą, dekoratyviniai šviestuvai yra labai populiarūs, nes žmonės nori išsiskirti, tačiau svarbu būti atsargiems, kad nesusidarytų šešėlių virš gaminimo ir paruošimo zonos. Tai gali būti sunku nuspėti naudojant dekoratyvinį dizainą, tačiau nuo to galima apsisaugoti papildant pakabukus žemutiniais šviestuvais arba prožektoriais, kad būtų galima papildomai apšviesti.

Elegantiški linijiniai stiliai ne visada gali turėti tokį patį „wow“ koeficientą kaip didelis, išskirtinis pakabinamas šviestuvas, tačiau tinkamai sukonfigūravus, jie puikiai papildys jūsų kambarį.

Linijinis apšvietimas yra aptakus ir minimalistinis. Tai gali būti labiau dekoratyvūs sieniniai šviestuvai, dramatiškas atsipalaidavimas ar gerai suplanuota virtuvės lentynų idėja.

Linijinis apšvietimas yra efektyvesnis, kai reikia apšviesti užduotis, skleisti ilgą ir tolygią šviesą per salą ar stalviršius, kad nebūtų tamsių dėmių. Jie taip pat puikiai tinka virtuvės virtuvės idėjoms, atspindinčioms kambario formą ir išlaikant vaizdus per erdvę į sodą ar lauko erdvę.

 

#Naudingi patarimai #Baldai

2022-06-28