Geri ir stilingi baldai nėra prabangos dalykas. Kokybė ir geras baldų dizainas yra pasiekiami kiekvienam – tokią idėją skleidžia EASE. Savo klientams siūlome susikurti namų interjerą su profesionalų pagalba , parenkant baldus pagal pageidaujamus dydžius, spalvas, funkcijas. Mūsų tikslas – pristatyti naujausias tendencijas bei įkvėpti klientus nuo idėjos iki įgyvendinimo, kuriant jaukius namus.         

Daugiau informacijos: www.easebaldai.lt 

 

Tai sprendimai interjerui – nuo baldų iki apdailos detalių. Tai gamintojų istorija, dizaino subtilumas, nepriekaištinga kokybė. Tai aplinkos detalės, drauge su Jumis kuriančios svajonių interjerą. „Veneks interjero akcentai“ – tai naujas ir jaukus šeimos verslo įkurtas baldų salonas.

Daugiau informacijos: www.veneksboutique.lt    

 

„BTN“ – tai Electrolux ir AEG buitinės technikos centras Vilniuje. Siūlome platų virtuvės, vonios ir namų priežiūros buitinės technikos asortimentą – beveik visa, ką Baltijos regiono rinkai teikia populiariausi Europoje buitinės technikos prekių ženklai. Daugiau nei 20 metų gilinamės į šios technikos subtilybes ir konsultuojame klientus savo salonuose. Ilgametės partnerystės su gamintojais dėka Electrolux grupės naujienos Lietuvoje vienos pirmųjų pasiekia mūsų salonus. BTN kompanijos specialistai nuolatos tobulinasi Electrolux ir AEG gamyklose, todėl jų teikiamos konsultacijos yra vertinamos už profesionalumą.

Daugiau informacijos: www.btn.lt 

 

Lietuviška įmonė, kurianti ir gaminanti modernaus dizaino baldus. Čia kūrybos procesas jungia naujausias technologijas ir tradicinį rankų darbą, kuriant unikalius ir estetiškus baldus. Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų kūrinių ir įsivaizduokite, kaip „Oak Studio Designs“ baldai pavers jūsų namus spinduliuojančiais natūralų grožį ir subtilų šiuolaikišką dizainą. Mūsų medžio masyvo baldai išsiskiria lengva priežiūra ir unikaliomis antibakterinėmis savybėmis, todėl minimaliomis pastangomis galėsite džiaugtis jų grožiu net po dešimtmečių.

Daugiau informacijos: www.oakstudiodesigns.com 

 

Interjerui parinkti turkiški kilimai iš kolekcijų: „Stella“, „Torino“, „Sirius“. Klasikinis raštas ir kartu vintažinė, senovinė išvaizda šiuos kilimus paverčia idealiais neoklasikiniais gaminiais, kuriuose lengvumas ir rafinuotumas dera su tradicinių formų elegancija.

Kilimus galima apžiūrėti  „Art De Vivre“ salone „Domus galerijoje“

Daugiau informacijos: www.kilimas.lt 

 

Tai dizainerės Linos Kalinauskaitės įkurti interjero dekoravimo namai. Nuo 2003 metų dalinamės savo aistra gyventi gražiai ir siūlome geriausių pasaulio gamintojų audinius, tapetus, baldus bei interjero dekoravimo detales. Turime patirties ir padėsime Jums išsirinkti sienų dažus, užuolaidų, pagalvėlių, lovatiesių audinius bei viską pasiūsime. Net ir mažos detalės yra svarbios, kuriant savo unikalią namų erdvę.

Daugiau informacijos: www.retroforma.lt 

 

Lietuvoje įsikūrusi pagrindinė „JUNG Vilnius“ būstinė su išmaniai įrengta demonstracine erdve ir mokymo patalpomis tapo aukščiausius standartus įkūnijančiu JUNG centru, aptarnaujančiu 18 šalių. Gaminame elektros instaliacijos medžiagas nuo kasdienio kištukinio lizdo iki išmaniųjų namų sistemų. Mūsų produktai pasižymi ne tik aukščiausia kokybe, bet ir nepriekaištingu bei išskirtiniu dizainu, kurie savo medžiagiškumu ir Le Corbusier spalvų palete dera kiekviename interjere. JUNG – paprasta ir išmanu.

Daugiau informacijos: www.jung.de/lt 

 

Projektuojame bei montuojame veidrodžius su įvairių tipų apšvietimu bei rėmais (MDF, aliuminio profilio, metalo, medžio masyvo) bei itin sudėtingos konstrukcijos veidrodžius su integruotais vandens maišytuvais, jungtukais bei kita elektronika. Mūsų pagaminti veidrodžiai yra pritaikyti „Smart house“ apšvietimo sistemoms. Taip pat pagal individualų užsakymą gaminame ir rankų darbo sendintus veidrodžius.

Daugiau informacijos: www.stikleris.lt , www.mirrorshop.lt 

164