Provanso stiliaus baldai Jūsų namams

Interjeras.lt

Interjeras.lt

Interjeras.lt

Ilgai stebėję baldų stilistikos tendencijas Lietuvoje, UAB ,,TCH” atstovai pastebėjo, jog ir lietuviai vis dažniau domisi Provanso interjero stiliumi: ieško elegantiškų baldų bei aksesuarų savo namams. Augantis lietuvių susidomėjimas šio stiliaus baldais, sąlygojo, kad iki šiol savo gaminius Didžiojoje Britanijoje realizavusi įmonė, pradėjo daugiau dėmesio skirti ir mūsų šalies klientams.

Išmanydami klientų poreikius ir naudodamiesi savo kvalifikuotų darbuotojų žiniomis UAB ,,TCH” suformavo asortimentą, kuo priimtinesnį mūsų šalies rinkai. Žemaitijos krašte gaminamų baldų stilius dvelkia skirtingų pasaulio šalių stiliumi - prancūziško Provanso dvasia, skandinavišku subtilumu bei britų taip mėgiamu minimalizmu. Įmonės elektroninėje parduotuvėje  kiekvienas gali išsirinkti baldų savo jaukiems ir stilingiems namams. Čia rasite miegamojo baldų komplektų, funkcionalių išskleidžiamų valgomojo stalų, pritaikomų tiek mažesnėse, tiek didesnėse erdvėse, indaujų, mažylio kambario baldų. TCH produkcijos gamybai naudojamas tik aukščiausios kokybės ąžuolo masyvas, pušis bei medienos plokštė.

Atsižvelgdami į klientų pageidavimus bei skirtingus poreikius, gamintojai visą asortimentą suskirstė į dvi kategorijas: mėgstantiems natūralumą bei ilgaamžiškumą rekomenduojami ąžuolo baldai, o mėgstantiems spalvų įvairovę namų interjere, siūlomi baldai iš dažytos medienos.

Be teisingo kainos ir kokybės santykio, klientui visada  suteikiamas patogus aptarnavimas: baldai atvežami tiesiai į namus, kur kvalifikuoti meistrai  juos surenka, o pakavimo atliekas priduoda perdirbimui. Savo darbą įmonė organizuoja taip, kad kliento pageidavimas ar pasiūlymas taptų iššūkiu bei pareiga, kuo greičiau tą pasiūlymą įgyvendinti.

 

Daugiau informacijos www.tch.lt

 

Interjeras.lt

Interjeras.lt

Interjeras.lt

Interjeras.lt

Interjeras.lt

Interjeras.lt