Dabar puikus metas atnaujinti namus - papildyti juos naujomis spalvomis ir nuotaika!

Interjero dizaino centre „Artis” esančiame naujajame „Vaineta” salone jūs rasitekokybiškų apdailos medžiagų. Šiuo metu bendrovė siūlo įvertinti ir pritaikyti jūsų interjere PVC lenteles ir plyteles. Tai itin atspari, labai ilgaamžė ir funkcionali danga. Minėtos lentelės ir plytelės atsparios drėgmei, mechaniniams pažeidimams, tinkamos kloti ant šildomų grindų. Specialus padengimas garantuoja lengvą priežiūrą, nereikia vaškuoti. PVC lentelės ir plytelės gali būti medžio ar akmens imitacijos, o plati spalvų gama leis pasirinkti norimą atspalvį.

Tiems, kurie teikia pirmenybę natūralioms medžiagoms „TG parketas” pristato naują parketo kolekciją - Cinzento „Volcano Range“. Šio parketo viršutinis ąžuolo sluoksnis degintas natūralia ugnimi, šukuotas, impregnuotas bei du kartus alyvuotas. Galėsite rinktis iš penkių įspūdingo dizaino, ryškių, sodrių atspalvių variantų. Tai parketas, atitinkantis reikliausių klientų lūkeščius.

Atnaujinti ir atkurti bet kurią Jūsų namų interjero detalę ar mėgstamą baldą jums padės interjero studijos „Retronamai” profesionalūs restauratoriai. Naudodami ekologiškus aliejus ir dažus prikels Jūsų baldus naujam gyvenimui.

www.artiscentras.lt

"Vesuvius" "Stomboli" "Etna" "Merapi" "Salina"