PVC langai nuo šiol patiks ir architektui

 

Garsusis architektas Mies van der Rohe pokariu siekė sukurti architektūros stilių, kuris reprezentuotų laikmetį taip, kaip gotika ar barokas reprezentavo savo eras. Jis ištobulino „permatomą“ pastatą, kurio laikančioji konstrukcija pagaminta iš laibų elementų, o lauko sienos – iš stiklo. Savo pastatus jis vadino „odos ir kaulų“ architektūra, remdamasis paties suformuluotais principais „mažiau yra daugiau“ ir „dievas yra detalėse“.


Ištisinio stiklo sistema GEALAN-KUBUS® – inovatyvus visoje Europoje žinomo plastikinių langų ir durų sistemų gamintojo žingsnis link šiuolaikinių architektūros tendencijų ir poreikių. Nenuginčijami privalumai: mažiau matomas rėmas, didesni stiklo plotai, puiki rėmo šiluminė varža, atspari, ilgaamžė PVC paviršiaus spalva – argumentai prieš kuriuos neatsispirs nei užsakovas, nei architektas.

 

 

Mažiau yra daugiau

 

Iki šiol PVC rėmas lemdavo viso lango vaizdą, o kartu ir namo fasado galutinę išvaizdą. Stambus rėmas, tankiai dalijantis vertikaliomis juostomis pastato langus, reikalavo iš architekto kompromiso ir griovė šiuolaikinės architektūros koncepciją. Didelės, ištisinės stiklinės vitrinos netiko dažnam užsakovui. Dėl jų namai virsdavo nereikalingų atraminių kolonų, mažų langų ar langučiais sudalintų fasadų pabaisomis. Interjerai – tamsūs ir uždari, nes stambius rėmus (o kartu ir pro langus atsiveriančius vertingus vaizdus) reikėjo dangstyti užuolaidomis.


Nuo šiol bus galima laisvai projektuoti ištisinius, didelius stiklo plotus ir, esant būtinybei, paslėpti lango rėmą šiltinimo sluoksnyje. Jei jis liks matomas, tai GEALAN-KUBUS® lakoniška, kvadratinė (10 × 10 cm) proporcija, be jokių stiklajuosčių (dėl unikalios stiklo įklijavimo STV® technologijos) nepaveiks modernaus pastato architektūros. Mechaniniam ar aplinkos
poveikiui atsparios spalvos, dengiamos naujovišku būdu, derės su kitomis namo detalėmis. Tokiems langams nereikia jokių užuolaidų. Jūsų interjerą praplės pro langus puikiai regimos gamtos ar miesto detalės.


„Ši sistema – unikali. Neabejoju, kad ją naudojantys architektai atras naujų galimybių ir sukurs nemažai išskirtinių projektų. GEALAN-KUBUS® sistema apibrėžia naują plastikinių langų formų kalbą architektūroje“, – sakė bendrovės „Gealan Baltic“ vadovas Jaunius Šileikis.

 

 

Dievas yra detalėse

 

Vaizdas, tarsi langai būtų iš berėmio stiklo, iš išorės beveik nematoma varčia, vienoje plokštumoje esanti varčia ir rėmas – detalės, kurios langą paverčia „nematomu“ ir panaikina ribas tarp vidaus ir išorės. Konstrukcija pasižymi puikiomis statinėmis ypatybėmis ir itin gera šilumos izoliacija (dėl specialių šilumą izoliuojančių putų profilio viduje).

GEALAN-KUBUS® langus ypač lengva prižiūrėti ir valyti. Kuriant profilio geometriją atsižvelgta į išorinio rėmo kontūro aptakumą, rėmo sąvaroje atsisakyta tarpinės, o pats rėmas išlenktas imituojant vidurinę tarpinę.

Plastikiniai langai gali būti ne tik balti. Dėl pažangios ir unikalios ACRYLCOLOR technologijos, spalva išgaunama ne įprastai laminuojant ar dažant rėmo paviršių, o gamybos procese suliejant žaliavų sluoksnius, jūsų spalvoti langai nebluks, nesilups ir jų nereikės dažyti. Didelė medienos raštų ir spalvų įvairovė patenkins pačius reikliausius pageidavimus, langai puikiai derės prie jūsų fasado ir interjero spalvų.

 

 

Nuo šiol patiks ir architektams

 

Įprastiniai PVC langų ir durų sistemos rėmai per 20 metų įveikė 3 evoliucijos etapus: džiaugsmingą gimimą, chaotišką paauglystę ir aistringą jaunystę, kurių metu buvo klaidingai suformuotas žemesnės kokybės, prastesnių techninių charakteristikų, pigumo įvaizdis. Tačiau kokybiško plastiko konstrukcinės ir eksploatacinės savybės iš tiesų yra unikalios
ir dažnu atveju nepakeičiamos. Plastikiniai langai gerokai šiltesni už aliumininius, ir beveik nereikalauja priežiūros, palyginti su mediniais, o nuo šiol ir modernūs bei atitinkantys griežčiausius šilumos, garso ir kokybės reikalavimus. Todėl GEALAN-KUBUS® sistema turi visas galimybes reabilituoti PVC langų ir durų sistemas modernumo, aukščiausių reikalavimų bei kokybės siekiančių profesionalų akyse.

 

gealan.de/lt