Namų jaukumą lemia daugelis kriterijų, tokių kaip interjero stilius, patogumas išplanavimas ar vieta. Ne mažiau reikšminga ir šiluma. Praktiškai kiekvienuose namuose galima surasti prie to prisidedantį įtaisą – rankšluosčių džiovintuvą. Ne paslaptis, kad svarbus ne tik jo skleidžiamas šilumos kiekis, leidžiantis greitai išdžiovinti šlapius rankšluosčius ar nedidelius drabužius, bet ir dizainas. Šiuolaikiniame pasaulyje nusistovėjusius tradicinius sprendimus neretai keičia puošiantis išskirtinumas, ypatingai vertinamas interjere.

Pirmiausia, svarbu paminėti, kad rankšluosčių džiovintuvai skiriasi ne tik dizainu ar išmatavimais, bet ir prijungimo būdu. Pagal šildymo principą išskiriami trys rinkoje siūlomi rankšluosčių džiovintuvų tipai:

● Vandeniniai

● Elektriniai

● Kombinuoti

Bene populiariausiu pasirinkimu galima laikyti kombinuoto tipo rankšluosčių džiovintuvus, kurie naudingi tuo, jog šaltuoju sezonu yra prijungiami prie centrinės šildymo sistemos, o tuo atveju, kai šildymo nėra, kombinuotus džiovintuvus patogu naudoti pagal kiekvieno poreikius pasitelkiant elektros energiją. Kitaip yra su vandeniniais rankšluosčių džiovintuvais. Šie dažniausiai veikia šildymo sezono metu. Patogumo aspektu pasižymi ir elektriniai rankšluosčių džiovintuvai, kurių naudojimas priklauso tik nuo jūsų pačių.

Svarbu skirti užtektinai vietos

Kad užtikrintumėte pageidaujamą komfortą, reikia įvertinti, kokios galios prietaiso jums reikės. Tai priklauso nuo patalpos dydžio. Natūralu, kad didesnis rankšluosčių džiovintuvas pasižymi kokybiškesniu apšildymu, tačiau nevalia pamiršti komfortiškumo, kurį užtikrina patogus erdvės išplanavimas. Visų pirma, derėtų tinkamai įvertinti ir tai, kiek vietos patalpoje galima skirti rankšluosčių džiovintuvui, tad prieš renkantis tokį įtaisą svarbu gerai apgalvoti, kokie reikmenys ir prietaisai bus netoliese. Atkreipus dėmesį į erdvės išdėstymą, lengviau surasti teisingiausius sprendimus ir pritaikyti įrangą taip, kad ji įsilietų į bendrą interjero visumą. Skirtingais atvejais tiks horizontalus, vertikalus ar kampinis džiovintuvo variantas.

Šiuo metu rinka siūlo daugybę ne tik skirtingo stiliaus, bet ir įvairių išmatavimų rankšluosčių džiovintuvų, pateisinančių kiekvieno poreikius. Naudingų bei praktiškų pasiūlymų neretai randama ir internete.

Išskirtinio dizaino pasirinkimai

Šiuolaikinėje pasiūloje galima rasti netgi stebinančių pasiūlymų: nuo paprastumu dvelkiančios elegantiškos iki ryškumu išsiskiriančios aštrių formų įrangos, todėl rankšluosčių džiovintuvai gali tapti išskirtiniu stiliaus akcentu. Tiek kopėtėlių tipo karštu vandeniu šildomas, tiek elektrinis rankšluosčių džiovintuvas su termostatu nesunkiai prisitaikys tiek tradicinėje, tiek modernioje namų aplinkoje.

Ne tik į patogumą ir kokybę, bet ir į dizainą atsižvelgiantys gamintojai siekia praplėsti rankšluosčių džiovintuvų pritaikymo galimybes – vis dažniau tokie įtaisai dailiai įsikuria virtuvės, prieškambario, palėpės ar kitų patalpų erdvėje.

Kūrybiškas ir drąsus sprendimas – ryški džiovintuvo spalva

Tradiciniais pasirinkimais galima laikyti baltus gyvatukus, tačiau verta pažvelgti į stilių kūrybiškai ir esant galimybei išmėginti ne tokius standartinius pasirinkimus. Dauguma populiarių gamintojų, atkreipiančių dėmesį į naujausias gamybos mados tendencijas, kuriose neretai vyrauja modernumas bei dekoratyvumas, gali pradžiuginti išties spalvinga rankšluosčių džiovintuvų palete. Be abejo, unikaliems pokyčiams pasiekti užtenka keleto kūrybinių idėjų – restauravimo galimybės pavers jau turimus prietaisus visiškai naujomis patalpų detalėmis.

Daugiau informacijos: van2o.lt