Profilis "Geneo" iš UAB "Rehau"

Profilis "Geneo" iš UAB "Rehau"

Profilis
 "Geneo" iš UAB "Rehau"

Profilis
 "Geneo" iš UAB "Rehau"

Brangstant energijos resursams, ieškome būdų, kaip pagerinti langų šilumines savybes. Jau 15 metų veikianti Lietuvoje UAB „Rehau“, Vokietijos koncerno iš Bavarijos REHAU, 60 metų gaminančios polimerinius produktus statybų, baldų ir automobilių pramonei, dukterinė įmonė EKO centro seminare pristatė revoliucinį sprendimą – pilnai armuotą „Geneo“ profilį langams iš pažangiausios technologijos medžiagos RAU-FIBRO.

Mūsų sprendimas – GENEO®

Iš pluošto junginių medžiagos „Rau-Fipro“ pagamintas profilis „Geneo“, siekiantis iki Urėmo,BW=0,8W/m2K, ypatingai sulaiko šilumą. 86 mm pločio profilis 80–90 % atvejų yra naudojamas be plieno armuotės – šilumos tiltai, susidarantys dėl įprastai naudojamų metalo dalių, – jau praeitis.

A klasė vertinant šilumos sulaikymą

Ulango –vertė =0.73W/m2K*

Netgi nenaudojant jokių kitų šilumos sulaikymo priemonių, pasiekiama Urėmo=1.0 W/m2K .

Naudojant termomodulius, armavimo kamerose šilumos sulaikymo potencialas pilnai išnaudojamas ir pasiekiamas Urėmo=0,91 rodiklis. Naudojant aukštesnį rėmą, šilumos sulaikymo vertė siekia iki Urėmo=0,85. Siauros profilio linijos neužgožia lango stiklo. Integruota ir patentuota sustiprinimo sistema „IVS“ su kanalais varžtams ir papildomais išilginiais grioveliais užtikrina ypatingą visos sistemos svarbiausių vietų stabilumą. Puikios priešįsilaužiminės savybės ir garso izoliacija + aukščiausia šilumos izoliacija. Skirtingai nei įprasti, šios sistemos profiliai yra armuoti iki pat kampų, kurie yra tvirtai suvirinti, užtikrina kampų stabilumą ir neleidžia persisukti.

IVS – Integruota sustiprinimo sistema

„Geneo“ langų profiliai be plieno armuotės tokie pat stiprūs kaip ir profiliai su metalo elementais, tačiau net 40 % lengvesni. Nebereikia rūpintis kylančiomis metalo kainomis. Be to, mažesnės sąnaudos gaminant ir sandėliuojant. Pluošto junginiai daugelį metų naudojami aviacijoje, jie tvirti, atsparūs.

REHAU sistema „Geneo“ – už langus iš pluošto junginių profilių.

„Geneo“ – dailios ir ypač tvirtos linijos be plieno armuotės.

Pamirškite viską, ką žinojote apie langų profilius. GENEO® jau šiandien patenkina ateities rinkos reikalavimus.

Daugiau info www.rehau.com