Tekstą parengė Dovilė Patackienė
Nuotraukos iš įmonės archyvo 

UAB REJBEN – jau 20 metų sėkmingai gyvuojanti ir auganti baldų gamybos įmonė Lietuvoje. Tai viena didžiausių nestandartinių baldų gamyklų Lietuvoje, kuri apie 80 proc. baldų gamina eksportui ir 20 proc. mūsų šalies rinkai. Įmonės mažmenos ir kūrybos vadovė Adriana Višnevska neslepia, kad ši įmonė – tai ypatingai puoselėjamas ir aukštomis vertybėmis grindžiamas šeimos verslas, kurį 2002 m. pradėjo tėtis, o šiandien į jį įsitraukusi visa šeima. „Mylime savo darbą, atsakingai žiūrime į kiekvieną besikreipiantį klientą, nes didžiausias mūsų noras – kartu sukurti tobulą baldą ar jų kompoziciją įvairioms erdvėms. Tokias pačias vertybes puoselėja ir mūsų darbuotojai, nes jiems svarbus ne tik grožis ir dizainas, bet ir baldų funkcionalumas, praktiškumas bei pritaikymas kiekvieno poreikiui.“ 

Su Adriana Višnevska kalbamės REJBEN įmonės ekspoziciniame salone Šeimyniškių g., Vilniuje. Ji džiaugiasi, kad salonas ypač jaukus ir erdvus, jame klientai priimami pagal išankstinį susitarimą. Patalpose nemažai dėmesio skirta patogioms darbo vietoms bendrovės dizaineriams ir konstruktoriams, kurių dėka gimsta geriausi projektai ir namų dizainai. Įmonės vadovė pasakoja, kad salonas nėra baldų parduotuvė, o ekspozicinė erdvė, demonstruojanti visas jų galimybes: „Kiekvienam klientui norime skirti individualų dėmesį ir ramiai parodyti visus galimus pasirinkimus, todėl per susitikimą skiriame tiek laiko, kiek reikalauja projektas.“

REJBEN GAMYBOS GALIMYBĖS

REJBEN įmonės galimybės labai plačios – gamybos sektorių sudaro pjovimo, neformatinio pjovimo, laminavimo, frezavimo, gręžimo, surinkimo, montavimo, dažymo padaliniai, stumdomųjų durų sistemų ir minkštųjų baldų gamybos padaliniai, stiklo ir aliuminio durelių gamybos padaliniai. Visi šie sektoriai išsidėstę dviejose gamybinėse patalpose Liudvinave (Lentvaris) ir Zavišonyse (Šalčininkų r.). Gamybinės patalpos sudaro apie 6 000 m₂, jose dirba apie 100 profesionalių darbuotojų. Įmonės gamybinius procesus padeda valdyti kompiuterizuota optimizavimo programa IMOS, tad gamyboje dirbantys profesionalai gauna paruoštas detales. Tai visiems palengvina darbą. UAB REJBEN dirba su visais mūsų rinkoje esančiais baldinių plokščių gamintojais ir kokybiškos furnitūros tiekėjais.

Įmonė užsiima ir minkštųjų baldų gamyba. „Kuriame minkštasuolius, fotelius, lovas ir minkštąsias kietųjų baldų dalis. Daugiausia jie skirti visuomeniniams objektams, viešbučiams ar restoranams“, – pasakoja A. Višnevska. 

Norėdama dar labiau padidinti baldų gamybos kokybę ir produktyvumą, įmonė REJBEN įsigijo „Laser Tec“ stakles. „Labai didžiuojamės įsidiegę besiūlio plokštės kantavimo technologiją, dėl kurios ypač dailiai atrodo korpusinių baldų sujungimo vietos. Esame vieninteliai Baltijos šalyse, turintys „Laser Tec“ lazerinę briaunavimo galimybę“, – teigia A. Višnevska.

 

SALONO DIZAINO APŽVALGA

REJBEN salono ekspozicijoje stovinčiuose virtuvės balduose, spintose ir kituose gaminiuose atsispindi naujausios korpusinių baldų dizaino tendencijos, funkcinės ir gamybinės galimybės. Dizaineriai klientui individualiai parodo galimas kampinių spintelių furnitūros sistemas, cargo krepšius, LMDP, MDF plokščių frezavimo ir įsprūdų (red. filingų) variantus, paaiškina apie integruotą linijinį baldo apšvietimą arba šviestuvų integravimą į veidrodžius, veidrodžių kampų facetavimą, UV spaudą ir 3D spaudą ant kietųjų paviršių (veidrodžių, stiklo, MDF, LMDP), supažindina su rankenėlių įvairove, paslėptais baldų sprendimais, plokštės kampų laminavimo galimybėmis, metalizuotais baldų fasadais ir kt.

Įgyvendindama restorano, grožio salono, viešbučio ar privataus interjero projektą, įmonė stengiasi pritaikyti įdomius ir inovatyvius dizaino bei gamybos sprendimus. Visa tai suteikia plačios gamybinių įrenginių galimybės ir preciziškai dirbantys komandos profesionalai – dizaineriai bei konstruktoriai. 

Anot A. Višnevskos, šiandien Lietuvoje populiarios gyvos ir ilgaamžės medžiagos: akmuo, medžio lukštas, plienas, marmuras, kurie keičia savo formą ir spalvą priklausomai nuo laiko ir aplinkos poveikio. „Džiaugiamės, kad mūsų klientai tai vertina, o mes galime iš šių medžiagų sukurti kokybiškus, tvarius, laikui nepavaldžius interjerus“, – dalinasi Adriana Višnevska.

Tokių interjerų pavyzdžiai yra UAB REJBEN įgyvendinti ir pasididžiavimo verti objektai: „Olympic Casino“ Konstitucijos pr., Ali šokoladinės projektas, „Chapter co-living“ Smolensko g.

PASAULINĖS KORPUSINIŲ BALDŲ TENDENCIJOS

REJBEN darbuotojų komanda lanko pasaulines bei vietines baldų parodas, todėl įmonė žengia koja kojon su naujausiomis tendencijomis ir klientui gali pasiūlyti itin šiuolaikišką ir individuliai pritaikytą korpusinių baldų dizainą. 

Adriana Višnevska pasakoja, kad šių metų vasario mėnesį vykusioje Milano baldų parodoje „Isaloni – Salone Internazionale del Mobile 2022“ pastebėjo tokias naujausias korpusinių baldų dizaino tendencijas: nuo salos nustumiamas virtuvės stalviršis, kuriuo galima uždengti gamybinę ar darbo zoną; įmontuojamomis durelėmis atitveriama visa virtuvės zona; tamsiai žalios, beveik juodos spalvos plokštės virtuvės baldai. Visas šias naujoves REJBEN įmonė turi galimybę pasiūlyti ir Lietuvos klientams. „Visuomet stengiamės rasti pusiausvyrą tarp grožio ir praktiškumo“, – sako A. Višnevska.

DĖMESYS KIEKVIENAM KLIENTUI

„Visi nauji klientai ateina pagal kitų žmonių rekomendacijas arba grįžta vėl norėdami atnaujinti baldus. Viską gaminame individualiai, todėl kalbame ir randame tinkamą kainos ir kokybės santykį. Rūpinamės kiekvienu klientu, net ir po dešimties metų, pasibaigus garantiniam aptarnavimui, nepaliekame kliento, važiuojame jam padėti, jeigu kažkas negerai, juk nežinai, ar dar po 10 metų jam vėl neprireiks naujų baldų“, – dėsto Adriana Višnevska. 

„Be to, esu baigusi komunikacijos mokslus, todėl man visada rūpėjo, kaip versle klientą galima sudominti kitaip. Taip gimė REJBEN namų kvapų, žvakių ir rankšluostėlių kolekcija. Dovanodami šiuos namų aksesuarus klientams, kiekvienam iš jų rodome ypatingą dėmesį. Imonės direktorius yra pasakęs: „Užsakovų svajonių išpildymas, geros emocijos, kurias matome jų veiduose, – tai, dėl ko verta dirbti ir tobulėti. Svarbu, kad darbą atliktų savo profesiją mylintys žmonės. Tuomet rezultatas visada džiugina“ – pokalbį vainikuoja A. Višnevska.

Turbūt tai geriausiais atsakymas, kokį baldų gamintoją rinktis Jums, kuriant savo namus.

Daugiau informacijos: rejben.lt

Žurnalas „Interjeras.lt pataria“

#Naudingi patarimai #Baldai

2022-10-19