Renkamės dušo kabiną: sumanios dušo kabinų technologijos – erdvesni namai ir patogumas žmogui

Kolekcija AKROBATĖ sukurta Skandinavų prašymu. Šios kolekcijos dušo kabinos ir sienelės taupo vietą, tačiau tuo pačiu yra erdvios ir funkcionalios.

Akrobatika – gimnastikos šaka, pagrįsta ypatingu lankstumu, jėga, judrumu ir pusiausvyros išlaikymu. Ne be pagrindo sugalvojome tokį pavadinimą, nes šios dušo kabinos su pilno lanksto vyriais, todėl jas galima prilenkti prie sienos net tada, kai jomis nesinaudojama. Šių dušo kabinų dizainas dvelkia estetika: profiliai yra tik prie sienos, o visur kitur – berėmės kraštinės. Taigi vonios kambarys atrodo erdvesnis.

Konstrukcija

Kolekcijos „Akrobatė“ išskirtinumas - pilno lanksto vyriai ir durų pakilimo funkcija. Durų pakilimo funkcija palengvina dušo kabinų eksploatavimą: durys užsifiksuoja jas atidarant ir uždarant. Galima reguliuoti uždarytų durų kampą. Ši funkcija užtikrina, kad dušo kabinos durelės tarpusavyje „susikalbės“ idealiai ir kad atskirai montuojama sienelė sutaps su plytelės siūle. Dušo kabinos funkcionuoja patikimai ir tyliai, nes duryse nėra guolių mechanizmų, be to, jos tvirtai tvirtinasi prie sienos.

Sandarumas

Kadangi daromos durys pakylą nuo grindų, geriau užsisandarina apatinė dušo dalis.

Dušo kabina „Julija“ su uždarytomis durelėmis

 

Dušo kabina „Julija“ su atidarytomis durelėmis

 

 

 

 

Dušo kabina JULIJA

Labai praktiškas sprendimas mažesniems vonios kambariams – dušo durys gali būti priglaudžiamos prie sienos, kai kabina nesinaudojama. Daugiau erdvės ir komforto. Be to, vandens maišytuvą galima įrengti įprastinėje vietoje. Galimi standartinių ir nestandartinių matmenų užsakymai.

Dušo kabina „Goda“ su uždarytomis durelėmis

 

Dušo kabina „Goda“ su atidarytomis durelėmis

 

 

 

 

Dušo kabina GODA (su sienute)

Puikus sprendimas siauroms nišoms: sienutė susilanksto prie sienos ir suformuoja maksimaliai platų praėjimą į dušo patalpą. Be to, puikiai tinka vonios patalpose, kuriose nėra pakankamai vietos durų atsidarymui į išorę. Galimi standartinių ir nestandartinių matmenų užsakymai.

 

Daugiau informacijos: www.baltijosbrasta.lt