Reprodukcija ant drobės - Interjeras.lt

Reprodukcija ant drobės - Interjeras.lt

Artėjant šventėms kiekvienam aktuali dovanų tema. Visuomet norime artimuosius, kolegas, verslo partnerius nudžiuginti išskirtine, originalia dovana, tačiau ne visuomet žinome, kaip juos nustebinti. Lietuvos dailininkų paveikslų aukštos kokybės reprodukcijos ant drobės – printai – puiki dovana Jūsų artimiesiems. BAG (BALTIC ART GALLERY) atstovas Tomas Ivanauskas mielai sutiko pasidalinti informacija apie šias reprodukcijas.

Lietuvoje prieš keletą metų pirmasis printų idėją pristatė dailininkas Arūnas Žilys. Ryškiausių pasaulio muziejų, galerijų praktika jau parodė, kad reprodukcijos ant drobės yra puiki ir itin kokybiška alternatyva paveikslų originalams.

Reprodukcijas dažniausiai renkasi žmonės, norintys originaliai papuošti savo interjerą, tačiau neskiriantys daug lėšų investicijoms į meną. Jiems vienas didžiausių privalumų – kaina, o ji yra net dešimt kartų mažesnė nei originalo. Kitas svarbus aspektas, kodėl verta rinktis reprodukcijas ant drobės, yra tas, kad jos gali būti įvairių dydžių: nuo originalaus paveikslo dydžio iki A4 formato, todėl atsižvelgdami į sienos matmenis, galėsite pasirinkti optimaliausią paveikslo dydį.

Printas atspausdinamas ant tikros tapybinės drobės. Palyginę su paveikslu ant popieriaus, pastebėsite, kad ji yra žymiai pranašesnė savo tvirtumu ir tekstūra ir meno kūrinį dar labiau priartina prie originalo. Ant kiekvienos reprodukcijos uždedamas originalus autoriaus parašas, kuris sukuria kūrinio autentiškumo įspūdį.

BAG interneto galerijoje Jūs galite išsirinkti tiek sau, tiek dovanoti skirtų reprodukcijų. Iš gausaus tik žinomų Lietuvos autorių Arūno Rutkaus, Arūno Žilio, Andriaus Miežio, Romualdo Balinsko ir kitų, darbų išsirinkti printai jau po savaitės gali efektingai puošti Jūsų ar artimųjų kambarį.

Daugiau informacijos www.rutkus.lt