Ar žinote, kokios interjero tendencijos šiuo metu madingiausios? Kaip įsirengti mažą erdvę? Kaip atnaujinti vienspalves namų sienas ir papuošti jas, pavyzdžiui, žydinčiomis gėlėmis? Visi atsakymai parodoje RESTA.


Šiemet parodų ir kongresų centre „Litexpo“ įsikurs „Naujakurių alėja“, kur lankytojai galės pamatyti, kaip įsirengti svajonių svetainę, vonią, virtuvę ar terasą. Parodoje bus pristatyti baldai, kurie sužavėjo pasaulinių baldų parodų Milane, Stokholme ir Kiolne lankytojus, o visus atvykusius konsultuos profesionalūs dizaineriai ir architektai.

Nuotraukoje – parodų ir kongresų centro „Litexpo“ projekto vadovė
Indrė Reimorienė

Anot statistikos, bene daugiausia dėmesio naujai įsigytų būstų savininkai skiria svetainės ir virtuvės įrengimui. Svetainė yra populiariausia vieta namuose priimti svečius, šeimos nariams susirinkti ir aptarti dienos įvykius, atsipalaiduoti po ilgos darbo savaitės. Tad svetainės interjeras turėtų sukurti jaukumo atmosferą ir nuteikti šeimininkus ar jų svečius draugiškam bendravimui. Tuo tarpu virtuvėje ieškoma funkcionalumo ir stengiamasi, kad daiktai užimtų kuo mažiau vietos.

Parodos RESTA „Naujakurių alėjoje“ bus įrengtos dviejų svetainių ir virtuvių su inovatyviausiomis technologijomis ekspozicijos bei penki skirtingų stilių miegamieji. Organizatoriai kol kas neišduoda visų paslapčių, bet tikisi maloniai nustebinti lankytojus. ,,Naujakurių alėja“ – tai ilgai puoselėtas projektas ir džiaugiamės, kad šiemet mums pavyko jį įgyvendinti bei pritraukti tikrus savo srities profesionalus, kurie suteiks kokybiškas konsultacijas visiems besidomintiems namų interjeru“, – pasakoja parodų ir kongresų centro „Litexpo“ projekto vadovė Indrė Reimorienė.

Parodos lankytojams taip pat bus pristatytos 2019 metų želdinimo tendencijos terasoms, balkonams, landšaftams bei želdinimo sprendimų įvairovė: robotai-žoliapjovės, išmanusis laistymas, protingos lysvės, balkonų ir terasų „protingas“ želdinimas bei kitos šiuolaikinės technologijos. Taip pat parodoje bus sunkioji technika, kuri užims didžiąją parodos ekspozicijos dalį, paskelbs tikrąjį statybų sektoriaus pavasarį.

RESTA – didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų paroda, skirta visiems statantiems, renovuojantiems ir besidomintiems naujausiomis technologijomis. Šiemet parodoje dalyvaus 450 dalyvių iš Lietuvos ir 14 užsienio šalių. RESTA – tai 5 teminės salės, 50 renginių, 30 000 kv. m ekspozicijos.

Parodos RESTA „Naujakurių alėjoje“ bus įrengtos dviejų svetainių ir virtuvių su inovatyviausiomis technologijomis ekspozicijos bei penki skirtingų stilių miegamieji. LITEXPO archyvo nuotr.

Projektas „Miegamasis 2019“

Naujakurių alėjoje 2 salės balkone, šalia „Metų interjero/Auksinės paletės‘18“ geraiusių darbų parodos galima pamatyti 3 skirtingų dizainerių sukurtus ir gyvai eksponuojamus 3 miegamųjų interjerus, kurie atspindi 3 skirtingas 2019 metų interjerų tendencijas. Šie interjerai sėkmingai įgyvendinti kartu su konkurso rėmėjais ir projekto partneriais UNIDECO, Laufen, JUNG, Lonas ir EMKO.

Autoriai taip apibudina savo kūrinius:

Architektė Jurgita Ambraškaitė

Stilinga juoda

Elegancijos ir jaukumo šauklys yra mūsu naujai atrandama juoda spalva interjere. Ji duoda tą nenusakomą saugumo jausmą, kuris mums puikiai dera miegamojo zonoj...tuo pačiu metu – visai smagu pažaisti, bei išbandyti tokius netikėtus sodrių spalvų derinius. Mes drąsiau keičiam namus bei būstus ir galim stipriau paįvairint keliems ar keliolikai metų ir savo privačias erdves. Šie sprendimai atspindi pasaulines tendencijas dizaino srity, o mūsu krašte – tai suteikia būstui išskirtinumo bei rafinuotumo atmosfera, kartu atskleidžiant ir individualų ryžtą gyvent DABAR.

Interjero dizaineris Vytautas Gurevičius

Žalias interjeras

Pagrindiniai šio interjero akcentai – gamtos motyvai ir spalvos. Šis interjeras atspindi kelias ryškias tendencijas, kurias propaguoja garsiausi gamintojai visose tarptautinėse parodose. Aiškių, ryškių spalvų deriniai kartu su natūraliomis medžiagomis kuria įspūdingas kombinacijas. Apdailoje pasirenkamos skirtingos paviršių faktūros pabrėžia ir išryškina viena kitą. Emociją sukuria gamtos motyvai, kurie išlieka madingi visą laiką, bet kas kartą interpretuojami naujai. Šis interjeras skirtas miesto žmogui, kuris namo grįžta pailsėti ir atsipūsti po sunkios darbo dienos.

Interjero dizainerė Gintautė Kisieliūtė

Pastelinis interjeras

Pastelinės spalvos interjerui suteikia ramybės, jaukumo, švelnumo atmosferą – tai lyg saulės spindulių nugairinti, išblukę paviršiai, dermėje menantys saulėlydžio nudažytą dangų. Porą pagrindinių pastelinių interjero tonų papildžius intensyvesniais, sodresniais elementais bei praturtinant audinių tekstūromis, dekoro elementais, išgaunamas žaismingas, tačiau, tuo pačiu, itin harmoningas kambario įvaizdis.

Susitikime balandžio 24–27 d. „Litexpo“.

#Įvykiai #Parodos

2019-04-26