Objektas: restoranas „Gastronomika“
Adresas: Bokšto g. 6  Vilnius
Interjeras: „YES. design. architecture“
Restorano vietų skaičius: 60 vietų
Nuotraukos: asmeninio arch.

 

Verslo bei pramogų kompleksas „Bokšto skveras“ gali didžiuotis, kad po jo stogu įsikūrė garsiojo kulinaro Liutauro Čepracko restoranas. Šiandien „Gastronomika“ ne tik įsitvirtino geriausių Lietuvos restoranų trisdešimtuke, bet ir yra įtraukta į Šiaurės šalių restoranų gidą „White guide Nordic“.

 

 

– kompanija kurianti, gaminanti bei montuojanti nestandartinius vidaus apdailos bei interjero gaminius iš sendinto žalvario.

Daugiau informacijos: facebook.com/MB Fajetonas

 

– kultūros paminklų, lipdinių, freskų, pastatų apdailos detalių, tinko ir mūro restauravimo įmonė. Dirbtinio marmuro gamyba iš, stiuko, betono, poli chrominis dažymas.

Daugiau informacijos tel.: 8 610 48299

 

Šiuolaikiniuose interjeruose užuolaidų paskirtis gali būti labai įvairi, todėl itin svarbi yra aukšta užuolaidoms skirto audinio kokybė bei geros jo eksploatacinės savybės. Visos kompanijos baldinių bei užuolaidinių audinių kolekcijos atitinka ES nustatytus atsparumo ugniai reikalavimus, keliamus naudojimui viešųjų erdvių interjeruose.

Daugiau informacijos: www.litena.lt 

 

Verre Eglomise – yra stiklo apdirbimo technika ant veidrodinio paviršiaus perkeliant grafinį atvaizdą ir patinos sluoksnį, kurie sukuria  antikvarinio veidrodžio ir senovinės graviūros simbiozės efektą. Tokia technika dekoruoti baldai ar interjero elementai suteikia prašmatnios elegancijos bei mistikos pojūtį.

Daugiau informacijos: www.agedmirrors.com 

 

 

– oficialus „Sky – Frame“  (Šveicarija) verslo partneris. Šios kompanijos sukurtų, berėmių, slankiojančių langų pagalba galima atverti didžiules erdves ir kampus, akcentuojant matomą vaizdą, o ne langą. „Sky – Frame“ technologijų dėka langų aukštis gali siekti iki 6 metrų, o šiluminės charakteristikos atitinka pasyvaus namo standartus.

Daugiau informacijos: www.skaidras.eu

 

„Euro Cave“ – projektuoja bei gamina vyno patiekimo ir laikymo sprendimus, kad kiekviena degustacinė patirtis suteiktu daugybę emocijų, atspindinčių jūsų susitikimą su vyno gamintoju. Kiekvienas „Euro Cave“ vyno rūsio projektas kuriamas pagal atitinkamos erdvės tipą, konfiguraciją ir funkciją, kad atitiktu individualius rūsio savininko poreikius.

Daugiau informacijos: www.vynorusiai.lt 

 

 

Restorano interjero spalvinė gama išpildyta pasitelkus „VivaColor“ specialių dažų linijos gaminius, skirtus vidaus apdailos darbams.

Sienos bei lubos padengtos gruntu, kuris sumažina dažų sąnaudas, suvienodina spalvą, pagreitina sukibimą su dažomu paviršiumi. Šiam tikslui buvo panaudoti „Vivacolor Primer 1“. Lubos nudažytos matiniais, vandeniniais dažais „Vivacolor Ceiling 3“ . Dažai puikiai išsilygina ir maskuoja nedidelius paviršiaus nelygumus. Vienas iš pagrindinių kriterijų renkantis dažus yra atsparumas plovimui bei blukimui nuo tiesioginės saulės spindulių. Šiai problemai spręsti geriausias pasirinkimas sienoms yra matiniai, vandeniniai dažai „Vivacolor Wall 7“.

Daugiau informacijos: www.tikkurila.lt  

 

projektuoja ir gamina nestandartinius, korpusinius baldus visuomeniniam ir namų interjerui. Tai modernaus bei klasikinio dizaino baldai viešbučiams, biurams, prekybos salonams, svetainėms, miegamiesiems, vaikų kambariams, virtuvėms.

Daugiau informacijos: facebook.com/Baldore

149

#Video

2022-11-24