Roletų audinių pasirinkimas yra labai svarbus žingsnis, todėl renkantis siūlome atkreipti dėmesį į audinių fizines savybes. DEXTERA asortimento kataloguose ant kiekvieno audinio  yra nurodoma jo specifikacija, tad  tuo pačiu galite rinktis ne tik audinio spalvas ar raštus, bet ir jo funkcionalumą.  

Per langus įeinanti saulės kaitra neleidžia ne tik dirbti, bet ir ilsėtis, tad jei jūsų namų langai yra į pietinę pusę ir užplūdus vasaros karščio bangai namuose norisi daugiau vėsos – rinkitės funkcinius roletus su saulę atspindinčiais audiniais, padengtais  PERLEX  arba aliuminio sluoksniu.  

Šie audiniai pasižymi trimis pagrindinėmis savybėmis – saulės pralaidumas, atspindėjimas ir sugeriamumas.

 Prie kiekvieno PERLEX audinio procentine išraiška yra nurodomi rodikliai, tad pagal juos galėsite orientuotis, kiek saulės pateks į patalpų vidų. Tokio tipo audiniai atspindi saulę ir sulaiko ultravioletinius (UV) spindulius. Jie padengti specialia šviesą ir šilumą atspindinčia danga, kuri užtikrina aukštą UV spindulių sulaikymo procentą. Tai itin aktualu tiems, kas nuo neigiamo UV spindulių poveikio (audinių blukimo, medienos skilinėjimo) nori apsaugoti patalpų viduje esančius daiktus. Audiniai pasižymi aukštomis šviesos atspindėjimo savybėmis ir yra naudojami, siekiant žymiai sumažinti saulės patekimą į patalpas bei jų vėsinimo poreikį. 

Taigi šio tipo roletų audiniai suteikia galimybę mėgautis vėsesnėmis patalpomis ir jaukiu šešėliu itin karštomis vasaros dienomis. 

DEXTERA atspindinčios saulės šviesą ir sulaikančios kaitrą audinių kolekcijos: Sevila Thermo, Antares Perlex, Cetus, Metalic, Classic Reflex

Siekiant blokuoti saulės šviesą patalpoje, rekomenduojami BLACK OUT tipo roletų audiniai. Neperšviečiami, padengti specialia daugiasluoksne poliesterio danga šio tipo audiniai pilnai užtemdo patalpą, todėl yra vienas geriausių pasirinkimų miegamųjų patalpose, vaikų kambariuose sukurti nakties tamsos efektą net ir dienos metu, taip pat fotostudijai, konferencijų salėse, kur dirbama su projektoriais. Šie audiniai priskiriami funkcinių audinių kolekcijai kurių šviesos pralaidumas lygus 0%. Pasirinkus šio tipo roletų audinius užtikrinsite visišką patalpų privatumą ir išvengsite nepageidaujamų žvilgsnių.

Rekomenduojamos BLACK OUT tipo DEXTERA audinių kolekcijos: BO, Classic BO, Detroit BO, Carina BO

Prikaitusios patalpos atima jėgas, o atspindžiai kompiuterio ar televizoriaus ekranuose neleidžia susikaupti ir aiškiai matyti vaizdo juose. Tokiu atveju, kai nesinori užsitamsinti patalpos, bet tuo pačiu norisi išvengti saulės kaitros ir akinančio saulės vaizdo siūlome rinktis  SCREEN  tipo audinius. SCREEN audiniai – permatomas, smulkaus tinklelio audinys, kuris neuždengia vaizdo pro langą, tačiau efektyviai apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių. 

Ne tik biuruose, bet ir moderniuose namuose populiarėja roletai su SCREEN audiniais. Tai kone lengviausiai prižiūrimi ir vieni patvariausių roletų audinių, pagaminti iš stiklo pluošto siūlų ir PVC. Jie blokuoja žalingus UV spindulius ir tuo pačiu yra pralaidūs šviesai, apsaugo baldus nuo išblukimo bei padeda sumažinti patalpų vėsinimo sąnaudas.  Skirtingo saulės pralaidumo (1%, 3%, 5% ir 10%) SCREEN audiniai efektyviai sumažina atspindžius, tad puikiai tinka konferencijų kambariams ir biurams. 

DEXTERA rekomenduojamos SCREEN audinių kolekcijos

Jei į savo namus norite įsileisti natūralios šviesos ir šilumos – rinkitės šviesai pralaidžius ar pusiau pralaidžius roletų audinius. Tokio tipo roletai netamsina patalpų yra pralaidūs šviesai ir tarnauja kaip interjero akcentas. 

Rekomenduojamos tokio tipo  DEXTERA audinių kolekcijos: Malachite, Classic, Allegro, LEN, Juno, Berlin

Gamintojai atsigręžia į gamtą ir į žmogų, kuria patvarius, ilgaamžius gaminius, kurie būtų draugiški aplinkai ir nekenksmingi žmonėms. Pasitelkus technologijas yra kuriami ne tik saulei nepralaidūs, bet ir nedegūs bei 100% perdirbami roletų audiniai.  

Vertinantiems tvarumą bei tausojantiems gamtą rekomenduojame rinktis perdirbto plastiko audinius ECO ESSENCE. Tai roletų kolekcija, kurios visi audiniai pagaminti iš 100% perdirbto plastiko bei sertifikuoti Oeko Tex. 1 kv.m. šio tipo audiniui pagaminti perdirbama 11 plastiko butelių. 

Išsirinkus tinkamos sudėties ir tankio roletus, žymiai paprasčiau išsirinksite norimą atspalvį, raštą ar tekstūrą. Pasitelkus plačią DEXTERA roletų audinių paletę, galite sukurti norimą nuotaiką, stilių ir atmosferą interjere.  

Priklausomai nuo pasirinktų audinių, vienuose namuose įsivyraus ramybė ir harmonija, o kituose atvirkščiai – ryškus ir ekstravagantiškas stilius, atspindintis šeimininkų charakterį, jų požiūrį ir vertybes. 

Modernūs bei klasikiniai, paprasti ar prabangūs, lengvai ar stipriai pritemdantys, vienspalviai, raštuoti, blizgūs ar matiniai – tikrai išsirinksite savo interjerui tinkamiausius, kurie tiks kuriant jūsų unikalų interjerą. Visus DEXTERA  klaiskinių roletų audinius rasite čia... 

 

286