Interjero dizainas, mada, architektūra laikui bėgant keičiasi, o kiekvienas laikotarpis pasižymi tik jam būdingais skiriamaisiais bruožais. Technologijų inovacijos ir naujausi psichologijos tyrimai padeda lengviau atrasti komfortiškus sprendimus kiekvienam kuriančiam nuosavą interjerą. Todėl ir dizaino tendencijos moderniais XXI a. laikais keičiasi vis greičiau, o ši tema kasmet darosi vis aktualesnė.

Praktiškas dizainas

Natūralus medis, akmuo, perdirbtos medžiagos – tai jaukią atmosferą kuriančios detalės, priartinančios žmogų prie gamtos. Jau keletą metų namus ir aplinką tausojantis tvarumas ir natūralumas yra pagrindiniai kiekvieno praktiško žmogaus kriterijai rengiant interjerą. Šiuolaikinės technologijos leidžia išpildyti individualius kliento norus ir sukurti išskirtines, vienetines, harmonija alsuojančias erdves. Štai pavyzdžiui – vis dažniau pagal užsakymus kuriami akmens motyvai džiugina ne tik interjero dizaino mėgėjus, bet ir visus, norinčius namuose kurti harmoningą atmosferą.

Raštai ir formos

Raštai ir formos sujungia interjerą į bendrą visumą ir įprasmina erdvę. Drąsūs raštai ir faktūriniai audiniai suteikia interjerui charakterį, o įvairios spalvos, tekstūros ir formos kuria vizualinę intrigą. Veliūrai ir buklė audiniai gali papuošti bet kurį baldą, o svarbiausia – jie bus patvarūs ir ilgaamžiai. Būtent šiuos gobelenus, ypatingo komforto sofas bei kitus minkštuosius baldus galima rasti visuose „EASE. Mano namų stilius“ salonuose. Platų modernių ir funkcionalių baldų pasirinkimą siūlantys salonai nuolatos domisi technologijų naujovėmis, todėl asortimentas yra nuolatos atnaujinamas pagal šviežiausias tendencijas.

 

Juodi akcentai

Šiais metais populiari tendencija – juodi akcentai ir furnitūra. Tai minimalistinei erdvei itin tinkanti spalva, nes jos formos skatina pajusti rafinuotumo prieskonį. Juodos stalo kojos, kėdės ar paveikslų rėmai suteikia erdvėms kontrasto ir gilumo, todėl interjeras tampa pagrindiniu atsipalaidavimo šaltiniu. Juoda spalva – achromatinė, tai reiškia – bespalvė, ji atspindi visas likusias spalvas. Interjeruose rekomenduojama su šia spalva nepersistengti, taigi verčiau naudoti tik akcentus. Per didelis juodų tonų kiekis erdvėse gali paskatinti nuotaikos svyravimus ir sukelti depresiją, o tinkamas – sužadinti discipliną ir temperamentingumą. Juoda spalva taip pat asocijuojasi su pokyčiais, todėl juodi akcentai suteikia erdvei laisvės ir paslapties pojūtį.

Aukščiausios klasės gamintojai

„EASE. Mano namų stilius“ salonai siūlo lietuvių, švedų ir belgų gamintojų baldus. Belgiški stalai atitinka visus šių dienų klientų poreikius – tai tvarūs, iš natūralių medžiagų pagaminti ilgaamžiai baldai. Gamintojas siūlo didelę pasirinkimo laisvę – nuo įvairiausių akmens plokščių stalviršiams iki natūralios medienos apdailos detalių. Švedų gamintojo baldai pasižymi skandinaviška kokybe ir elegantišku paprastumu. O kiekvieno gamintojo baldai be išimties kuriami specialistų, išmanančių dizaino specifiką ir kokybės ypatumus, todėl visuose „EASE. Mano namų stilius“ salonuose lengva rasti aukščiausio lygio medžiagų, atitinkančių kiekvieno skonį.

„EASE. Mano namų stilius“ salonus galima rasti Vilniuje, Vytenio g. 20 bei P. Lukšio g. 32, ir Kaune, naujuose interjero namuose „Holas“, Savanorių pr. 168

Daugiau informacijos: easebaldai.lt

#Naudingi patarimai #Baldai

2022-07-28