Tinkamas čiužinys – kokybiško miego garantas

ciuzinio_ergonomika

Miego poreikis kiekvienam žmogui yra individualus, tačiau visi žinome, kad miegant atkuriamos protinės, fizinės jėgos, stiprinama atmintis, imunitetas. Tam, kad gerai išsimiegotume, pirmiausia reikia pasirūpinti kokybišku čiužiniu.

Svarbiausia – ant jo jaustis patogiai. Čiužinys turi  prisitaikyti  prie  žmogaus iš karto, vos tik  atsigulus. Jei čiužinys tinkamas, gulint ant šono stuburas turi išlikti tiesus. Čiužiniai dabar gaminami iš specialių technologiškai pažangių medžiagų. Jie elastingi ir patvarūs, praleidžia orą, ilgai nesideformuoja.

Senas čiužinys būna prisigėręs prakaito, apmirusių nusilupusios odos dalelių, jame gali gyventi erkutės, nuo kurių galima susirgti alergija, astma ar egzema.

Čiužinys turi prisitaikyti prie žmogaus vos tik atsigulus. Gulint ant šono, stuburas turi išlikti tiesus. Čiužiniai gaminami iš specialių, technologiškai pažangių medžiagų. Jie elastingi ir patvarūs, praleidžia orą, ilgai nesideformuoja.

Gera lietuviškos produkcijos kokybe jau esame įsitikinę daugelis ir dažnai perkame savo šalyje pagamintas prekes. Čiužinį ar patalynę taip pat verta rinktis vietinės gamybos. Lietuviški geram miegui skirti UAB „Trivilita“ gaminiai – čiužiniai, pagalvės, antklodės ir jų užvalkalai – yra higieniški, ergonomiški, gaminami iš labai kokybiškos medžiagos, naudojant naujausias technologijas. „Trivilitos“ čiužiniai gaminami iš tokių medžiagų, kuriose nesiveisia erkutės, bakterijos. Tai ypač svarbu alergiškiems žmonėms.

Iš plataus „Trivilitos“ gaminių asortimento sau tinkamiausią išsirinks visi – kiekvienas ras aukštos kokybės prekę už prieinamą kainą. Išsirinkti tinkamiausią „Trivilitos“ salonuose padės profesionalūs konsultantai. Prekes užsisakius interneto parduotuvėje, jas nemokamai pristatysime į bet kurį Lietuvos kampelį per septynias darbo dienas.

Daugiau info www.trivilita.lt; www.ltprekes.lt