Sanitec KOLO – puikus pasirinkimas vonios kambariui

Santechnikos įranga KOLO

Santechnikos
 įranga KOLO

KOLO yra vienas žinomiausių prekinių ženklų vonios kambario įrangos srityje. KOLO produktų gamybai naudojama tik aukštos kokybės keramika. Klientams kompanija gali pasiūlyti praustuvus, klozetus, pisuarus, bide, vonias, dušo kabinas, vonios kambario baldus bei masažines vonias, kurie pagaminti laikantis Europos Sąjungos normatyvų.

Kadangi KOLO labai svarbus gaminių stilingumas ir dizainas, vyksta glaudus bendradarbiavimas ir su architektais. Naujausias tokio bendradarbiavimo pavyzdys yra bendras projektas su italų dizaineriu Antonio Citterio – tai dvi naujos produktų linijos pasirodžiusios spalio viduryje. OVUM ir EGO, sukurti A. Citterio, pasižymi paprastumu, subtilia elegancija ir preciziškumu.

OVUM serijos išskirtinis požymis – ovalios formos ir linijos. Dėl naujoviškų formų OVUM gaminiai, sukurti A.Citterio, tampa interjero centrine ašimi, suteikdami jam intrigos, išskirtinumo bei kurdami šiuolaikišką išvaizdą.

Tikru paprastumu pasižymi kita A.Citterio sukurta serija EGO. Italų dizaineris, KOLO prašymu, perkūrė esamą EGO kolekciją. Naujoji jos versija nustebino savo išbaigtumu. Plonos linijos puikiai dera prie naujausių šiuolaikinio dizaino krypčių.

KOLO visada pasisakė už funkcionalius vonios kambario baldus, kurie puikiai dera bet kokioje erdvėje, kurdami vientisą, estetišką bei praktišką interjerą. Naujausi gaminiai, papildę VARIUS seriją, yra modernaus grafito spalvos, blizgaus dekoro. Tai vienas iš pavyzdžių, parodantis, kad KOLO moka puikiai suderinti naujas dizaino kryptis ir kokybę.

Daugiau informacijos www.sanistal.lt