Vienas iš pasaulinių santechninės keramikos lyderių kompanija „Duravit“ kiekvienais metais pristato naujas kolekcijas ir gaminius, sulaukiančius išskirtinio vartotojų ir specialistų dėmesio. Apžvelgti 2009 metų „Duravit“ įdomiausias premjeras sutiko „Duravit“ gamintojo atstovybės „Santoza“ vadovas Osvaldas Dailydžionis.

„PuraVida“ – nauja lengvumo vonios kambaryje koncepcija...

Naujausios „Duravit“ kompleksinės vonios kambario kolekcijos dizainą sukūrė pasaulinio garso dizaino studija „Phoenix Design“. Šioje kolekcijoje „Duravit“ (santechninė keramika, vonios, multifunkcinės garo kabinos bei baldai) bendradarbiavo su garsiu santechninės įrangos gamintoju – „Hansgrohe“ (santechninė įranga bei aksesuarai). Kolekcija išsiskiria šiuolaikišku minimalistiniu dizainu, aukščiausia kokybe bei įdiegtomis pažangiausiomis technologijomis.

„PuraVida“ kolekcija atspindi siekį suteikti individui dar nepatirtų emocinių išgyvenimų. Praustuves atrodo labai elegantiškai, o visos linijos yra išskirtinai švelnios ir sukuria judėjimo erdve be pastangų jausmą – tarsi praustuvės plūduriuotų ore.

Pakabinami vonios kambario baldai šį įspūdį dar labiau sustiprina: stalviršiai, lentynos ir aukštos spintelės yra lengvai užapvalintais kampais, blizgiais paviršiais. Ryškų akcentą suteikia vonia: pro jos apvade esančią jungtį sklinda LED šviesa, kuri meistriškai pasiskirsto po visą vonios kambarį.

„Inipi“ – pirmoji „Duravit“ sauna ... ir garinė pirtis viename!

Su šiuo genialiu gaminiu „Duravit“ išties nustebino savo gerbėjus. Sauna ypatinga tuo, kad joje įdiegta ir garinės funkcija. Pagrindinis privalumas ir naujiena – galimybė reguliuoti santykinį oro drėgnumą kartu su temperatūra. Didinant santykinį oro drėgnumą, automatiškai mažėja temperatūra, ir vietoj saunos galime mėgautis garine pirtimi.

Šios daugiafunkcinės kompaktiškos saunos įrenginiai sumontuoti ištraukiamame laikiklyje, kuris yra paslėptas po medine panele šoninėje sienoje. Patvari medinio rėmo konstrukcija iš visų pusių yra įstiklinta. Galinį stiklą iš apačios apšviečia LED. Patogiai įsitaisyti ir ilsėtis galima ant dviem eilėm išdėstytų horizontalių medinių suolelių. Jie yra pakankamai platūs, tad ant jų patogu ir gulėti, ir sėdėti.

Nors „Inipi“ standartinio varianto išmatavimai 235x117 x 222 cm, saunoje pakanka vietos dviems žmonėms. Tokią sauną labai paprasta sumontuoti. Patyrusiam meistrui kartu su asistentu surinkti sauną tetrunka tik 4 valandas.

„Spa koncertas“ kūnui ir sielai

„Duravit“ pristatoma baseinų sistema – dar viena nauja produktų grupė gamintojo asortimente. Burbulinėje vonioje sumontuota 40 purkštukų, kurie atlieka ir masažo funkciją. Po išoriniu baltu paprastumu slepiasi galinga triguba degeneracinė sistema, paverčianti burbulinę vonią tikra „atsipalaidavimo oaze“. Kitaip nei kitose sūkurinėse voniose, vandens po maudynių nebūtina išleisti. Kartą pripildžius vonią ir pašildžius vandenį, jis išlieka pastovios 38ºC temperatūros. Vandenį automatiškai dezinfekuoja dvikomponentė sistema, kurią sudaro dulkes ar smėlį šalinantis filtras, ir vandenį dezinfekuojantis ozono generatorius. Ozono naudojimas yra viena efektyviausių dezinfekavimo priemonių. Dėl šios integruotos dezinfekcijos sistemos mini baseinui pakanka paprasčiausios priežiūros.

Philippe‘as Starckas: revoliucija virtuvėje

Philippe‘as Starckas ir vėl nustebino, kartu su „Duravit“ pristatęs keraminę kriauklę... virtuvei. Šiame gaminyje harmoningai dera švari moderni estetika ir aukščiausio lygio funkcionalumas. Kriauklės dubuo turi nemažai funkcinių privalumų, joje patogu išplauti net kepimo skardą. Taip pat paprasta integruoti pjaustymo lentas, jei reikia sukurti dviejų skirtingų lygių darbo paviršius ir turėti patogią pjaustymo zoną. Be to, šiek tiek užapvalinti vidiniai kriauklės kampai užtikrina lengvą valymą. Šiame kriauklės modelyje prie degto molio, kuris dažnai naudojamas virtuvės kriauklių gamyboje, „Duravit“ papildomai pritaikė specialios medžiagos masę, atsparią stipriems smūgiams.