Šiais laikais saulės elektrinę įsigyti nori vis daugiau žmonių dėl daugelio priežasčių, tokių kaip tvarumas, švaresnė aplinka ar galimybė sutaupyti. Vis dėlto, jeigu norite turėti efektyviai veikiančią saulės elektrinę, kuri galėtų patenkinti jūsų elektros energijos poreikius, vienas svarbiausių pasirinkimo kriterijų – saulės elektrinės galingumas, kuris turi įtakos ir įrenginio kainai. Kad pasirinkti būtų lengviau, žemiau apžvelgiame įrankį, kuris gali padėti patiems gana paprastai apskaičiuoti saulės elektrinės galingumą ir kainą.

nuotr. Pexels, Elle Hughes

Saulės elektrinės galios skaičiuoklė

Ši skaičiuoklė yra naudinga tiems, kurie dar tik domisi arba planuoja įsigyti saulės elektrinę. Saulės elektrinės galios skaičiuoklė suteikia galimybę, įvedus reikiamus duomenis, sužinoti ne tik saulės elektrinės galią, bet ir kainą. Tokiu būdu galėsite įsivertinti savo finansines galimybes ir pasirinkti optimaliausią sprendimą. Pasinaudokite skaičiuokle ir sužinokite:

● preliminarią dalių įsigijimo ir jėgainės įrengimo kainą;

● reikiamą elektrinės galingumą;

● reikiamo įrenginio tipą;

● ar šis sprendimas atitinka jūsų finansines galimybes ir yra tinkamas jums.

Norite pasinaudoti šiuo patogiu įrankiu? Skaičiuoklę rasite daugelyje paslaugų teikėjų svetainių, susijusių su saulės elektrinių projektavimo bei montavimo sprendimais. 

Kaip naudotis saulės elektrinės galios skaičiuokle?

Kad skaičiuoklė galėtų suformuoti preliminarų pasiūlymą jums, įprastai reikia suvesti tokius duomenis:

● įvesti elektros energijos suvartojimo kiekį per mėnesį;

● pasirinkti saulės modulių tipą – standartiniai arba dvipusiai;

● nurodyti saulės elektrinės montavimo vietą – ant žemės arba stogo;

● nurodyti stogo tipą, modulių kryptį arba pasvirimo kampą, jeigu saulės elektrinė bus montuojama ant žemės;

● pasirinkti inverterių tipą – standartiniai arba hibridiniai.

Jeigu išties domitės realiomis galimybėmis, galite pateikti savo asmeninius kontaktus, jog jums būtų atsiųstas pasiūlymas pagal pateiktus duomenis. 

Ar ši skaičiuoklė yra tiksli?

Kaip ir minėjome prieš tai, saulės elektrinės galios skaičiuoklė padeda sužinoti labiau preliminarią įrenginio kainą ir galingumą. Jeigu norite gauti tikslų pasiūlymą, pasistenkite nurodyti kiek įmanoma tikslius duomenis. Žinoma, yra tam tikrų niuansų, kurių skaičiuoklė negalės įvertinti, tokių kaip krentantis šešėlis, stogo būklė bei kiti aspektai, tačiau skaičiuoklėje suformuotas pasiūlymas jums suteiks vertingos informacijos, kuri padės geriau įsivertinti savo galimybes.

Reikia tikslaus pasiūlymo? Kreipkitės į šios srities profesionalus, kurie individualiai įvertins jūsų poreikius, galimybes, atsižvelgs į galimą elektrinės montavimo vietą ir pateiks individualų projekto pasiūlymą.