Tekstas Kristinos Noreikienės
Nuotraukos gamintojo

Sėdmaišis „Tube“ (liet. „Vamzdis“) sukurtas lietuvių įmonei „Pušku pušku“ bendradarbiaujant su italų dizaineriu Francesco Costacurta, šiuo metu dirbančiu „Why Not“ grupėje Milane. „Pušku pušku“ įmonės įkūrėjui Remigijui Balčiūnui dizaino mugėje Stokholme netikėtai susipažinus su lietuviškų šaknų turinčiu italų dizaineriu F. Costacurta, kilo mintis kartu sukurti sėdmaišį, išsiskiriantį aiškiai apibrėžta forma, plačia spalvų gama, ekologiškumu, funkcionalumu ir, žinoma, originaliu bei atpažįstamu dizainu.


Didžiausius iššūkius įveikti padeda patikimas partneris

Sumanymas sukurti konkrečios, nekintamos formos sėdmaišį pareikalavo išties nemažai pastangų, kūrybiškumo bei žinių, jis tapo įmanomas suvienijus jėgas tikriems savo sričių profesionalams. Pasak diz. F. Costacurtos, bene didžiausias iššūkis buvo suvaldyti medžiagas, mat kietą žaliavą, tokią kaip medis, plastikas, metalas ar stiklas, paprasta kontroliuoti, o štai tekstilė ir granulės nuolat juda ir deformuojasi. Todėl šiuo atveju buvo ypač svarbi gamintojo patirtis bei kompetencija. Lietuvių įmonė „Pušku pušku“, siuvanti rankų darbo sėdmaišius, siūlanti didžiausią jų pasirinkimą Lietuvoje bei sėkmingai garsinanti savo prekės ženklą ne tik mūsų šalyje, bet ir už jos ribų, – puikus bei patikimas partneris.

Dviejų dalių geometrinė kompozicija – pagrindinis sėdmaišio „Tube“ elementas

Industrinio dizaino studijas Milane baigusiam dizaineriui suvienijus jėgas su patyrusiu gamintoju, gimė elipsinio vamzdžio formos sėdmaišis „Tube“ – geriausia alternatyva įprastai kėdei. „Medžiaga kirpta įstrižai ir sujungta. Šių dviejų dalių sujungimas – pagrindinis objekto elementas, nes taip sukuriama stilinga ir paprasta geometrinė kompozicija“, – sako diz. F. Costacurta. Dviejų dalių geometrinę kompoziciją dar labiau išryškina dvispalvis sėdmaišio audinys. Taip sukuriamas žaismingas, ryškus ir šiuolaikiškas interjero ar poilsio zonos lauke akcentas.

Ekologiški audiniai + ryškios spalvos = stilingas namų akcentas

Sėdmaišiams gaminti naudojami tik specialiai atrinkti, tvirti, ekologiški audiniai, kurių kiekvienas turi skirtingas spalvų variacijas. Pvz., OX – tai ryškus, plačią spalvų gamą turintis gaminys, ypač mėgstamas jaunimo bei visų, teikiančių pirmenybę sodrioms spalvoms ir jaunatviškam stiliui. Šis audinys nepralaidus vandeniui, praktiškas ir lengvai prižiūrimas, todėl tobulai tiks naudoti ne tik viduje, bet ir lauke.

Iš sertifikuoto audinio „Nordic“ pagaminti sėdmaišiai yra saugūs naudoti, patikimi ir kokybiški, nealergiški, todėl ypač tiks vaikams. Jie skirti naudoti vidaus sąlygomis. Sėdmaišių audinio kokybę užtikrina OEKO-TEX® 100 sertifikatas. Patogumo suteikia minkšta ir maloni prisiliesti medžiaga. Galiausiai skandinaviški atspalviai bei lakoniška ir unikali sėdmaišio forma padeda sukurti jaukų ir šiuolaikišką jūsų namų interjero stilių.

Vėstant orams, vienas iš šilčiausių ir jaukiausių pasirinkimų tobulam poilsiui – sėdmaišis „Tube Wool“. Jam gaminti naudojama natūrali vilna, kuri prisitaiko prie žmogaus temperatūros pokyčių, todėl, ilsėdamiesi šiame sėdmaišyje, jūs ne tik nesušalsite, bet ir nesukaisite. Na, o žaismingos sėdmaišių spalvos kartu ir pagyvins namų interjerą, ir primins, rodos, nerūpestingas ką tik praėjusios vasaros dienas.

Daugiau sėdmaišių nuotraukų:

Plačiau www.puskupusku.lt

Žurnalas „Interjeras.lt pataria“