Projektas pradėtas įgyvendinti 2011 metų „Litexpo“ vykstančios parodos „Jūsų namai“ metu. Iš 55 įmonių, kurios parodos lankytojams pristatė savo produkciją, buvo išrinkti ir specialiais lipdukais pažymėti šešių įmonių vertinimo kriterijus atitinkantys 7 gaminiai. Parodos lankytojai apie šio lipduko reikšmę buvo informuojami specialiame stende.


Interjeras.lt rekomenduoja

PROJEKTO TIKSLAS – iš didžiulio interjero ir namų temos paslaugų ir produktų srauto padėti išskirti kokybiškus gaminius, kurie pasižymėtų:
• patraukliu dizainu;
• vartojimo patogumu ir ergonomiškumu;
• draugiškumu aplinkai.
Paprastai šių gaminių kaina yra aukštesnė nei masinės produkcijos, o dėl didžiulio įvairios produkcijos srauto vartotojui, kuris vertina kokybę, ilgaamžiškumą, aplinką tausojančią gamybą ir gaminius, juos sunku rasti ir išsirinkti.

KODĖL REKOMENDUOJA INTERJERAS.LT?


Portalo „Interjeras.lt“ veiklą vykdo VšĮ „Aplink tave“. Vienas iš tiek „Aplink tave“, tiek paties portalo uždavinių – požiūrio į aplinką formavimas ir vartojimo kultūros ugdymas, o veikla orientuota į namų interjero rinkos ir vartojimo formuotojus, profesionalus, modernius, aktyviai šia tema besidominčius vartotojus.
Per visą „Interjeras.lt“ gyvavimo laikotarpį (nuo 2004 metų) yra sukaupta ir skleidžiama didžiulė šios srities patirtis. Ženklas namų temos ekspertu įvardijamas dėl:
kasmet organizuojamo „Metų interjero“ ir kitų konkursų namų tema;
• kartu su partneriais – žurnalais ,,Centras“, ,,Interjeras.lt pataria“ ir „EKOcentru“ – skleidžiamų šios rinkos žinių ir naujienų;
• aktyvaus bendradarbiavimo su daugybe žinių skleidimo ir renginių bei projektų organizavimo partnerių (pvz., Lietuvos dizaino forumas, žurnalas ,,Geras skonis“, architektus ir interjero dizainerius vienijančios organizacijos ir judėjimai, valstybinės institucijos...).

Taigi pristatome Jums pirmuosius „Jūsų namai 2011“ parodos metu „Interjeras.lt“ ekspertų teigiamai įvertintus produktus, kurie tikrai išsiskiria ne tik savo dizainu, bet ir draugiškumu aplinkai ir daugeliu kitų teigiamų ir šiuolaikiniam žmogui aktualių savybių.


Šviestuvas "Falling in Love", UAB "Būsto harmonija"

UAB "Būsto harmonija" pristatytas šviestuvas "FALLING IN LOVE"

Šviestuvas „Falling in Love“ – maža žvilganti šviesos sfera, nusileidžianti į lizdelį. Ant lentynos, grindų, ant konsolės ar paveikslui apšviesti – „Falling in Love“ gali būti naudojamas įvairiais būdais. Aukštos kokybės, modernūs, reguliuojamo šviesos stiprumo LED elementai, sumontuoti 8 cm skersmens sferoje, garantuoja optimalų apšvietimą. Kolekcijoje yra įvairių spalvų ir apdailų.


Dizainas – Tobiaso Grau, Vokietija

Dizaino apdovanojimai už šį šviestuvą:

„Design Plus Light+Building“ 2010 m.

„Good Design Award – The Chicago Athenaeum“ 2009 m.

Daugiau apie Tobiasą Grau galima rasti www.tobias-grau.com

www.bustoharmonija.lt

UAB
 "Būsto harmonija" pristatytas šviestuvas "FALLING IN 
LOVE"

UAB
 "Būsto harmonija" pristatytas šviestuvas "FALLING IN 
LOVE"

Šviestuvai: "Spock" bei lietuviškasis "Vindo", UAB "Gaudrė"


Šviestuvas "Spock", UAB "Gaudrė"

Šviestuvas
 "Spock", UAB "Gaudrė"

Šviestuvas "Spock"

Ekologiškas automobilis netaps populiarus tol, kol savo galimybėmis ir pajėgumu nepasieks tradicinio automobilio. Tas pats yra ir kalbant apie apšvietimą – ekologiškos lemputės savo populiarumu neprilygs tradicinių lempučių populiarumui, kol nepasieks tokios pačios spalvinės temperatūros.

Bet „Modular“, pritaikiusi pačias naujausias technologijas, pagaliau gali pasigirti, kad pasiekė šį tikslą. Naujas šviestuvas „Spock“ su plokščiu LED disku gali kuo puikiausiai pakeisti įprastinius halogeninius prožektorius. Šviestuvo funkcionalumas yra sustiprinamas revoliucingo mechanizmo, leidžiančio LED diską sukioti 359 laipsnių kampu horizontalia ašimi ir nuo -10 iki +45 laipsnių kampu vertikalia kryptimi. Santykinai didelis disko plotas suteikia optimalų LED vėsinimą, taip užtikrinamas 50 tūkst. valandų veikimas.

Kalbant apie dizainą, „Modular“ stengiasi nuolat išlikti priekyje, peržengti laikmečio ribą. Šis provokuojantis, elegantiškas dizainas suteikia galimybę montuoti šviestuvą tiek ant sienų, tiek ant lubų, paslėpus visus laidus šviestuvo korpuse.

Apibendrinant galima teigti, kad „Spock“ yra vienintelis realus konkurentas neekologiškiems halogenams, savo nepriekaištingame dizaine slepiantis visavertį funkcionalumą bei technologijas, kurios ne tik taupo pinigus, bet ir tausoja gamtą.

Gamintojas – „Modular“

Dizainas – „Couvreur & Devos“

www.gaudre.lt


Šviestuvas "Spock", UAB "Gaudrė" Šviestuvas "Spock", UAB "Gaudrė"

Šviestuvas
 "Spock", UAB "Gaudrė"

Šviestuvas "Vindo", UAB "Gaudrė"

Šviestuvas "Vindo", UAB "Gaudrė"

Šviestuvas "Vindo"

VINDO - tai pakabinami ant trosų šviestuvai. Korpuso
spalva balta arba pilka.

Šviesos šaltinis:
Šviestuvas skirtas liuminiscensinėms T5
HO (High output) lempoms.
Optika:
Didelio šviesos pralaidumo organinis
matinis arba mikroprizmatinis stiklas.
Balastai:
Naudojami aukšto dažnio HF elektroniniai
balastai. Taip gali būti panaudoti
elektroniniai valdomi HFDd arba DALI
balastai.Pagal užsakymą gali būti integruotas
avarinis blokas.
Šviestuvo modeliai:
Vindo V57P - 1x24W, T5
Vindo V90P - 1x39W, T5
Vindo V120P - 1x54W, T5
Vindo V150P - 1x49W, T5
Vindo V240P - 2x54W, T5
Vindo V300P - 2x49W, T5

Gamintojas: UAB "Gaudrė"

www.gaudre.lt

Kavos aparatas WIK 9757w, UAB "Krinona"


Kavos
 aparatas, UAB "Krinona"

WIK 9757w - klasiškai geros išvaizdos ir įspūdingų galimybių visiškai automatinis espresso kavos aparatas, kuris nustebins Jus nuo pat pirmos akimirkos. Tik išbandykite ir pamatysite, kaip aparatas greitai paruoš 1 arba 2 šviežiai maltos, espreso ar cappuccino (kapučino) kavos puodelius. Tiesiog pasirinkite pageidaujamą gėrimą patogių, sensorinių klavišų pagalba. Patogus vartotojo meniu vadovas (vedlys), padės pasiekti trokštamų rezultatų. Kavos malimo rupumas lengvai sureguliuojamas. Kavos ruošimo grandinė (virimo mazgas) automatiškai išsivalo prieš ir po kiekvieno naudojimo. Šis, gausybę funkcijų turintis kavos aparatas, taps nuostabiu, ilgalaikiu ir ištikimu Jūsų draugu.

Vokietijoje apdovanotas už aptarnavimo patogumą (Plus x Award: Design Bedienkomfort)!

Gamintojas: WIK Elektro-Hausgeräte, Vokietija

Daugiau informacijos galite rasti ČIA

www.wik.lt

Kavos aparatas, UAB "Krinona"

Kavos
 aparatas, UAB "Krinona"

Kavos
 aparatas, UAB "Krinona"

Šviestuvas "Vėjas", UAB "Ledus"

Šviestuvas "Vėjas", UAB "Ledus"

Šviestuvas
 "Vėjas", UAB "Ledus"

Šviestuvo dydis, paviršius gali būti iki 250 cm ilgio (aukščio). Jis gali būti daugiasluoksnis (pvz., su baltu dugnu, jei siena yra tamsi). Šio šviestuvo paviršių galima beicuoti, dažyti ar faneruoti įvairiais raštais ir spalvomis.

Šviesa – montuojama LED šviečianti juosta, kuri gali būti šilta balta, neutrali balta, šalta balta. Nuotolinio valdymo pulteliu reguliuojamas šviesos stiprumas bei įdedamos papildomos spalvos (žalia, raudona, mėlyna...).

Taip pat šviestuvas gali lankstytis ir į kitas formas, pvz., žemyn nubėgti per laiptus ir pan. Jį tvirtinti galima ir vertikaliai, ir horizontaliai.

www.ledus.lt

Šviestuvas
 "Vėjas", UAB "Ledus"Sėdmaišiai "Lounge" ir "Seat", UAB "Pušku Pušku"

Sėdmaišis "Lounge" iš UAB "Pušku Pušku"

„Seat“ sėdmaišis skirtas suaugusiam žmogui, nors ant jo gali sėdėti ir vaikai. Jis buvo kurtas suaugusiam žmogui pagal sėdėjimo plotą ir atlaso aukštį. Šiaip sėdmaišis skirtas vienam asmeniui, bet susiglaudus gali sutilpti ir du. Matmenys: aukštis 100 cm, plotis 90 cm, ilgis 100 cm.

„Lounge“ sėdmaišis (kaip ir „Seat“) sukurtas suaugusiam žmogui, tačiau jis skirtas labiau gulėti, drybsoti, todėl yra šiek tiek ilgesnis, su žemesniu atlošu. Matmenys: aukštis 90 cm, plotis 90 cm, ilgis 130 cm.

Abu sėdmaišiai yra praktiški, juos lengva prižiūrėti, nuvilkus išorinį maišą galima išskalbti; pigūs, nes tokio dydžio standartiniai foteliai – ne sėdmaišiai – kainuoja kur kas brangiau, patogūs – sėdmaišiai be abejonės patogesni už standartinius fotelius, nes prisitaiko prie kūno formų.

www.puskupusku.lt

Sėdmaišis "Lounge" iš UAB "Pušku Pušku"

Sėdmaišis "Seat" iš UAB "Pušku Pušku" Sėdmaišis "Seat" iš UAB "Pušku Pušku"

"Augantys" baldai iš UAB "Vadasiga"

"Augantys" baldai iš UAB "Vadasiga"

„Ieškant baldų vaikams, jų funkcionalumas ir grožis – dar ne viskas. Ypač svarbu, kad prie stalo pamokas ruošiančio, kompiuteriu dirbančio ar žaidžiančio vaiko laikysena būtų taisyklinga, nekryptų jo stuburas. Vaikams netinka kėdės ant ratukų ir be stabdžių, kurios gali atsitraukti nuo stalo. Dėl to vaikai ima kūprintis. Kėdės aukštis turi būti sureguliuotas taip, kad vaiko kojos nekybotų ore, o būtų sulenktos stačiu kampu ir siektų žemę.

Net sėdėdamas ant ergonomiškos kėdės prie suaugusiems skirto stalo, vaikas jaučiasi nepatogiai. Ne mažiau svarbu, kad ir stalo aukštis būtų reguliuojamas. Naujos kartos stalus galima pakreipti norimu kampu, o įrengti šviesos jutikliai leidžia nustatyti, kada reikia įjungti stalinę lempą, kad šviesa negadintų akių.

„Augantys“ baldai tinka vaikams nuo 3 iki 18 metų, todėl jie tarnauja tol, kol vaikas baigia mokyklą. Šiais baldais gali naudotis skirtingo amžiaus ir ūgio vaikai tuo atveju, jeigu nėra galimybės pastatyti kelių stalų.“

www.vadasiga.lt

Kriterijus atitinkančių gaminių projekto autoriai ieškos ir toliau bei, tiekėjui pageidaujant, rekomendaciniu ženklu pažymės juos įvairiose parodose, pristatymuose, taip pat organizuojamuose renginiuose, leidžiamuose leidiniuose, bendradarbiaudami su interjero dizaineriais ir kitais namų aplinkos formavimo ekspertais.
Apie gaminius pranešime portale, o informacijai susikaupus, paskirsime vieną iš portalo rubrikų. Taip pat planuojama apie tokius gaminius vartotojams pranešti specializuotuose leidiniuose.
Suteiktą gaminiui „Interjeras.lt rekomenduoja“ ženklą jo tiekėjas, pranešęs apie tai projekto organizatoriams, įgyja teisę naudoti savo nuožiūra (ant pakuotės ir eksponuodamas gaminius...)Rasa Buslavičienė
VŠĮ „Aplink tave“ direktorė
„EKOcentras“ projekto vadovė
Tel. 8 652 84 648
El. p. info@interjeras.lt

Vytautas Gurevičius
Žurnalo „Centras“ redaktorius
Lietuvos dizaino forumo direktorius
Tel. 8 699 83 242
El. p. vytautas@interjeras.lt

Taip pat apie šiuos rekomenduojamus gaminius informacijos galite rasti
• Žurnale „Interjeras.lt pataria“ Nr. 5, kuris prekyboje pasirodys jau netrukus.