Jaukumo ir šilumos pojūtis, žvelgiant į vienintelį pasaulyje sferos formos biožidinį, kuris, užkariavęs Skandinaviją, jau randa savo nišą ir Lietuvoje, atveria neribotas galimybes. Švediška kokybė ir nepriekaištingas dizainas kalba apie tai, kad natūrali liepsna ir šiluma gali džiuginti ir ten, kur nėra galimybės įrengti kamino. Modernaus dizaino interjere įrengus tokį židinį galima nesibaiminti dėl paviršiaus įkaitimo ar gaisro.


Bendrovė „Antakmenė“, pristatanti rinkai įvairių gamintojų židinius, ugniakurus, krosneles, kaminų sistemas, šį sezoną savo gaminių asortimente išskiria „Vauni Cupola“ ir „Vauni Globe“ biožidinius. Didžiausias tokių biožidinių privalumas yra tas, kad degiklis itin patogus ir modernus, be to, židinyje nesusidaro suodžių, o ir liepsną itin lengva reguliuoti. „Vauni Globe“ biožidinys turi kojytę – galima pastatyti ten, kur patogu, arba ten, kur susirenkama praleisti jaukų vakarą su draugais – verandoje, virtuvėje, svetainėje. Jis tiktų miegamajame ar net vonioje. Plati spalvų paletė – nuo perlo baltumo iki raudonojo vyno ir sodriai juodos – leidžia eksperimentuoti ir suteikia galimybę pasirinkti labiausiai derančią prie kitų interjero detalių.

Šis išskirtinis kūrinys prieš metus laimėjęs prestižinį „Interjeras.lt rekomenduoja” ženkliuką, šiemet gavo dar vieną apdovanojimą – „Best of Houzz 2017” apdovanojimą.

Biožidinys, montuojamas prie sienos

„Vauni Cupola“ – skoningas būdas namus paversti jaukesniais. Tai – židinys, montuojamas prie sienos ir atitinkantis „Vauni“ dizaino subtilybes. Elegantiškas dizainas, taisyklingos formos ir labai paprastas montavimas – toks šio interjero objekto apibūdinimas labiausiai tiktų praktiškumą vertinantiems ir gerą skonį aplinkoje vertinantiems klientams. „Cupola“ turi įrengtą pažangiausią etanolio degilį. Kūrenant suteikiama šiluma, o liepsnos dydį galima reguliuoti. Kadangi biožidinys neturi dūmtraukio, jis tinkamas butuose ar patalpose.

„Interjeras.lt rekomenduoja“ >>

Biožidinys-kavos staliukas

Biožidiniai „Afire“ – dar vienas kompanijos pasididžiavimas. Jie gali būti valdomi vieno mygtuko paspaudimu netgi mobiliuoju telefonu – dar niekad nebuvo taip paprasta įjungti ar išjungti. Jei biožidinys sugestų, jis išsijungtų automatiškai. Atitikdamas aukščiausius saugumo standartus yra vertinamas ne tik Europoje, bet ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje.

Vienas iš įdomiausių „Afire“ produktų – „LOU“ kavos staliukas, – kurio viduje įtaisytas biožidinio degiklis. Tai suteikia galimybę praleisti vakarus su natūralia liepsna prie vyno taurės arba šnekučiuojantis su draugais prie kavos puodelio. „Afire LOU“ gali būti dviejų formų – stačiakampis arba kvadratinis. Galima rinktis iš keturių spalvų – lakuotų baltos ir juodos, corten ir natūralaus medžio.

Architektus ir dizainerius labiausiai intriguoja „Afire Modulo“. Tai – modulinis biožidinys: iš penkių skirtingų modulių galite susikurti norimo ilgio ir formos biožidinį. Pasirinkimo variantai galimi keli – z, l arba c formos.