Veidrodis – viena svarbiausių detalių kiekvienoje erdvėje: jis ne tik puošia interjerą, bet neretai tampa vienu svarbiausių traukos objektų.

ShinyLabyrinths prekių ženklas skirtas žmonėms, kuriems rūpi ne tik funkcionalumas, bet ir dizaino detalės. Gamindami veidrodį, plytelę ar kitokį interjero elementą ShinyLabyrinths meistrai atsižvelgia į kiekvieno kliento norus ir stilių. Jie pasiruošę padėti sukurti interjerą, kuris atspindės žmogaus individualumą. Šio prekės ženklo rankų darbo veidrodžiai gaminami naudojant verre églomisé technologiją – ji suteikia gaminiams aukščiausios kokybės ir išskirtinumo. 

ShinyLabyrinths veidrodžiai ypatingi tuo, kad gali būti pagaminti iš įvairių metalų lapelių, pavyzdžiui: aukso ar sidabro spalvos. Unikaliu stiklo padengimo būdu išgaunami ne tik skirtingi veidrodžio atspalviai, bet ir įvairūs piešiniai, ornamentai bei kiti efektai. Dėl originalaus vaizdo gaminiai tampa vienetiniai ir gali būti pritaikyti skirtinguose interjeruose – nuo klasikinių iki modernių. Veidrodžiai gali būti naudojami bet kurioje namų erdvėje: valgomajame, miegamajame, svetainėje ar vonios kambaryje. ShinyLabyrinths siūlo įvairių matmenų ir formų veidrodžius, be to, jie gali pagaminti išskirtinį veidrodį su jūsų šeimos fotografija. 

Kiekvienas turime savitą stiliaus suvokimą, bet neįprasti sprendimai leidžia grožį įžvelgti naujovėse. Tad jei ieškote būdų, kaip papuošti ir paryškinti savo namų interjerą, ShinyLabyrinths siūlo unikalią ir prabangią galimybę sukurti produktą pagal jūsų individualius poreikius ar norus. Tad pasirinkite ShinyLabyrinths ir suteikite išskirtinumo bei stiliaus savo namams. 

Daugiau informacijos: shinylabyrinths.com