ShowerDrain sieninis dušo latakas

Dušo latakas gali būti ne tik grindyse, bet ir sienoje – tą savo naujuoju gaminiu ShowerDrain nori įrodyti Geberit. Galima rinktis iš dviejų tipų dušo latako elementų lengvos konstrukcijos (gipso kartono) sienai – 50 ir 130 cm aukščio potinkinių modulių. 50 cm aukščio potinkinis modulis yra tik su dušo lataku, o 130 cm aukščio variantas – ir su dušo maišytuvo montavimo plokštelėmis (gali būti sumontuotas tiek potinkinis, tiek ir virštinkinis dušo maišytuvas).

Patogumas ir komfortas – tai pagrindiniai privalumai, kuriuos suteikia dušo latakas sienoje. Visų pirma, žmogus dušo erdvėje stovi tik ant plytelių, jis nejaučia diskomforto, kuomet užlipdama ant grindyse esančio dušo trapo ar latako. Kitas privalumas yra techninis – kai dušo latakas yra sienoje, iš dušo galvos krintantys vandens lašai į jį neatsitrenkia ir nebėra triukšmo (barškėjimo), būdingo grindyse montuojamiems gaminiams. Dar vienas svarbus privalumas – visoje dušo erdvėje dabar galima išvedžioti grindinį šildymą, nebijant, kad trapas išgaruos.

Techniniai parametrai: minimalus grindų aukštis, reikalingas sieniniam dušo latakui sumontuoti, – 90 mm. Potinkinis elementas yra 50 cm pločio, 11 cm gylio, matomo dangtelio plotis – 42 cm.  Komplekte yra klijuojama hidroizoliacija, reikalinga apsisaugoti nuo drėgmės patekimo į konstrukcijas. Tokio latako vandens pralaidumas – 48 litrai per minutę.

Vaizdas, kurį mato galutinis vartotojas – tai vienas iš keturių latako dangtelių sienoje: baltas, blizgiai chromuotas, nerūdijančio plieno arba rėmelis, užpildytas plytelėmis. Reikalui esant, dangtelį galima lengvai atidaryti, išimti specialų sietelį ir išplauti susikaupusius nešvarumus.