Magrės baldai - kolekcija "Reno"

Magrės
 baldai - kolekcija "Boston"

Magrės
 baldai - kolekcija "Perla"

Teigdami, kad baldo grožį ir išorinį dizainą galima suderinti su patogumu, „Magres baldai“ pristatė tris naujus savo kūrinius: ,,Boston“, ,,Reno“ ir ,,Perla“. Juos vienija veržlus šiuolaikiškas dizainas bei funkciniai privalumai. Klientui siūloma derinti formomis skirtingas baldo dalis. Šiuolaikiniame interjere foteliai gali skirtis nuo sofos, turėti kitokias formas. Tai tik pagyvina interjerą ir padaro jį išskirtinį.

,,Reno“ Darnios proporcijos, grynos linijos, išraiškingas gobeleno bei odos derinys suteikia modeliui šiuolaikiškos elegancijos ir subtilios prabangos įspūdį. Kontrastingos siūlės išryškina originalias modelio linijas. Baldas turi specialų mechanizmą, leidžiantį lengvai keisti jo funkciją – paversti patogiu miegamuoju baldu. Dieną džiaugsitės šiuolaikiška ir patogia sofa, o naktį puikiai išsimiegosite ant jos.

,,Boston“ ypač patogus, prisitaikantis prie kūno formų. Specialus mechanizmas leidžia prisitraukti nugarėlę arba atstumti ją atgal taip, kad būtų patogu sėdėti kiekvienam, nepriklausomai nuo ūgio. Viršutinė nugarėlės dalis reguliuojama, ją galima nustatyti taip, kad Jūsų galva turėtų patogią atramą. Dėl visų šių privalumų poilsis ant šio baldo tampa tikra palaima. Tai išskirtinis produktas, Lietuvoje panašių baldų nėra.

,,Perla“ foteliukas puikiai tiks ne tik namų aplinkoje (svečių ir vaikų kambaryje), bet ir viešosiose erdvėse: biuruose, kavinėse. Šis foteliukas gali tapti puikiu jūsų namų interjero akcentu.

Daugiau informacijos: www.magresbaldai.lt