nuotraukos UNILIN

Sutikite, kad sienos yra labai svarbi interjero dalis. Jos įrėmina patalpą, kuria norimą atmosferą, tarnauja tarsi fonas, padedantis išryškinti norimus elementus. Šiuolaikinėse erdvėse neretai ir pati siena tampa pačiu svarbiausiu akcentu.

Ar kada susimąstėte, kiek skirtingų lūkesčių turi išpildyti sienų apdailos būdai interjere?

Visų pirma, tiek privačiose, tiek visuomeninėse erdvėse itin svarbu jaukumas. Nemažiau reikšmingas naudojamų medžiagų saugumas, ilgaamžiškumas ir aibė funkcinių savybių – akustinis komfortas, lengva priežiūra ir kt. Na, o kiekvienas, atsakingas už vidaus sienų įrengimą, norėtų darbus atlikti kuo greičiau ir lengviau.

Ar galima rasti tokią sienų apdailą, kuri jungtų šiuolaikinę estetiką, praktiškumą ir būtų draugiška gamtai?

Inovatyvių, tvarių interjero medžiagų gamintojos UNILIN (Belgija) pristatoma Clicwall sistema įrodo, kad tai tikrai įmanoma.

Pažangi technologija

Dirbant su Clicwall sienų nereikia glaistyti, gruntuoti ir dažyti, todėl darbus galima atlikti net keturis kartus greičiau, lyginant su tradiciniais apdailos būdais, pavyzdžiui,  gipso kartono plokštėmis. Montavimo procesas švarus, mažai dulkių, trumpa valymo po statybos darbų trukmė.

Sienų apdailos sistemos Clicwall gamybai naudojama 100 proc. perdirbta mediena dėl pažangių technologijų virsta ilgaamže danga, atsparia aplinkos poveikiui – įbrėžimams, UV spinduliams. Ji tinka tiek namų, tiek visuomeninėms erdvėms kurti.

Esant specifiniams erdvės reikalavimams, pavyzdžiui, kai reikia didesnio atsparumo ugniai ar drėgmei, UNILIN gali pasiūlyti tam tinkamus Clicwall plokštės variantus.

Clicwall plokštės tarpusavyje jungiamos naudojant patentuotą Uniclic technologiją, užtikrinančią ne tik tvirtą, bet ir itin estetiškai atrodantį besiūlį sujungimą.

Tobula interjero elementų dermė. UNILIN pasididžiavimas  – Master Oak

Kai norisi tobulos dizaino dermės interjere ir to paties dekoro korpusiniams baldams, sienų apdailai, lenktoms detalėms bei durims, UNILIN turi sprendimą. Trys produktai su vienu dekoru – baldinės plokštės LMDP,  vidaus sienų apdailos plokštės Clicwall, aukšto slėgio laminatai HPL ant nematomų durų ar lenktų detalių. Jų grožis ypatingai atsiskleidžia naudojant UNILIN pasididžiavimą – Master Oak dekorą. Master Oak  – autentiški, itin natūraliai atrodantys ąžuolo dekorai. Šiuos dekorus ypač sunku atskirti nuo natūralaus ąžuolo lukšto.

Daugiau informacijos apie Clicwall, galimus dekorus rasite FINU rezetas salonuose arba užsukus į puslapį www.osb.lt

Master Oak

Master Oak

132