"Caleo" infraraudonųjų spindulių šildymo plėvelė

"Caleo"
 infraraudonųjų spindulių šildymo plėvelė

"Caleo"
 infraraudonųjų spindulių šildymo plėvelė

"Caleo"
 infraraudonųjų spindulių šildymo plėvelė

"Caleo"
 infraraudonųjų spindulių šildymo plėvelė

Anksčiau rašėme apie patalpų šildymą infraraudonaisiais spinduliais. Šį kartą norėtume išryškinti šildymo plėvelės „Caleo“ privalumus bei pritaikymo interjere galimybes.

Kodėl vis dėlto derėtų rinktis šildymą infraraudonaisiais spinduliais?

Pirmiausia dėl to, kad infraraudonieji spinduliai šildo kūną, o ne orą, todėl tarpininkas šilumai perduoti (oras) tiesiog nereikalingas. Šiluma atiduodama tiesiogiai kūnams, kurie vėliau ją „grąžina“ aplinkai. Be to, naudingumo koeficientas yra net 91 proc., nes šiluminis spektras labai panašus į tą, kurį spinduliuoja žmogaus kūnas, todėl šilumą kūnas priima kaip „nuosavą“. Šiluma „nebijo“ atvirų langų ir durų, nes oras vėl greitai įšyla nuo kūnų.

„Caleo“ plėvelė ir jos privalumai

Šildyti patalpas raudonaisiais spinduliais galima „Caleo“ plėvele, kuri montuojama ant grindų, lubų, palangių, atskirose zonose.

Šildymo plėvelės „Caleo“ privalumai:

  • Kiliminė danga, linoleumas, laminuotos grindys ir kt. įšyla per 5–15 min. Taip taupoma elektros energija.
  • Nėra elektromagnetinio lauko, oro maišymosi, patalpoje palaikoma tinkama drėgmė.
  • Gaminami neigiami jonai, kurie ramina nervų sistemą, naikina kvapus (ypač tabako, pelėsio, dažų).
  • Šildymo plėvelė labai plona (0,275 mm), todėl ją galima pritaikyti ypač plačiai.

Šildymo plėvelę sumontavus po veidrodžiu, šis nerasos. Jei šąla kojos sėdint prie stalo, galima pasitiesti šildomą kilimėlį. Jei rasoja langai, plėvele galima apšildyti palanges. Jei kambaryje kaupiasi drėgmė, galima pakabinti šildomą paveikslą. Jei spintose pelija drabužiai, plėvelę reikėtų montuoti ant spintos sienelės. O šildoma lentyna puikiai išdžiovins batus, kas tikrai malonu ir aktualu šiuo – šaltuoju ir drėgnuoju – metu.

Šildymo plėvelę galima naudoti kaip pagrindinį arba kaip papildomą šildymą. Ją kloti galima po bet kokia danga, išskyrus medžio masyvą. Taigi, nusprendę bent dalinai šildyti būstą „Caleo“ plėvele, gyvensite ne tik šiltai ir patogiai, bet dar ir sutaupysite. O apie drėgną ir žvarbų orą už lango tiesiog pamiršite...

Daugiau informacijos www.caleo.lt