Šiluma, turinti formą

 

Šiluma, apgaubianti mus privačiame būste, vienas iš svarbiausių rodiklių, kalbančių apie komfortą ir jaukumą. Siautėjant šaltukui, daugeliui tenka pagalvoti apie turimus šildymo prietaisus ir jų kokybę. Prakiurę radiatoriai ar kitos „senienos“ verčia gyventojus susimąstyti apie naujus, gerokai kokybiškesnius šilumos užtikrinimo būdus.

 

     Namų šildymo sprendimų ekspertai, bendrovė IDEATHERM, atstovaujanti tarptautiniu mastu veikiantį išskirtinių radiatorių gamintoją „Arbonia“, patikina, jog renkantis šildymo prietaisus, būtina galvoti ne tik apie dizainą, bet ir kokybę bei erdvę, kurioje jie bus įrengiami.
     Modernius šildymo prietaisus, skirtus gyvenamosioms, visuomeninės paskirties patalpoms ir vonios kambariui teikianti įmonė pagrindinį dėmesį skiria kokybei ir energijos taupymui. Bendradarbiaudama su interjerus kuriančiais specialistais, pataria jiems, kaip racionaliai pasirinkti netradicinių gabaritų ir formų šildymo prietaisus, tenkinančius net ir išrankiausių užsakovų norus.
    Šveicarų kompanijos atstovai paklausti, į ką reikia atsižvelgti renkantis šldymo prietaisą vonios kambariui, pastebi, kad visada svarbu derinti šilumines prietaiso galias, jo dydį, formą, prijungimo būdus ir, be abejo, stilių interjere. „Šildymo prietaiso vonios kambaryje paskirtis – užtikrintas šilumos palaikymas patalpoje pagal vartotojo poreikius ir, be abejo, funkcionalumas. „Arbonia” vonios kambariui siūlo nuo daugeliui įprastų kopėtėlių tipo iki minimalistinio stiliaus modernių šildymo prietaisų. Galimos įvairios kombinacijos, jungiant prie bendros šildymo sistemos, taip pat galima šildyti elektra“, – pristato „Ideatherm“ vadovas Aurimas Jančaitis.

 

   
 

 

     Pasak specialisto, esama galimybė užsakovui pačiam susikurti norimo dizaino vonios šildymo prietaisą, atveria nišą kūrybai ir yra itin vertinama tų, kurie nori, kad viskas jų namuose būtų unikalu, įskaitant ir vonios šildymo prietaisus.
     Apžvelgadamas tendencijas Europoje, A. Jančaitis pastebi, kad Vokietijoje ant populiarumo bangos yra šildymo sienutės, kurios padeda kokybiškai bei estetiškai spręsti šilumos klausimus bei sparčiai populiarėja Lietuvoje. „Tai – įvairiausių formų šildymo prietaisai, pasižymintys savo patikimumu ir ilgaamžiškumu. Jie gaminami iš plokščių, juostos tipo vamzdžių, generuoja dideles šilumines galias, tinkančias darbui žemos temperatūros sistemose bei kitose situacijose. Dėl patikimos ir atsparios savo konstrukcijos puikiai gali būti naudojami ir įvairios administracinės paskirties objektuose. Visi šildymo prietaisai pasižymi suderinamumu ir energijos valdymu“, – atskleidžia ekspertai.
     Išsiskirdami savo dizainu ir šveicariška kokybe, gaminiai puikiai pritaikomi ir šiuolaikiniame, ir klasikiame interjere. „Kiekvienas žmogus gali būti laisvas savo pasirinkime – pats kuria prietaisą pagal individualius poreikius – nuo dydžio, formos pasirinkimo iki spalvos ir paviršiaus struktūros“, – apibendrina A. Jančaitis.

 

   
 
www.voniosradiatoriai.lt  
   
Žurnalas: „Interjeras.lt pataria