Ilgaamžiškumas, aukšta medžiagų kokybė ir estetiška išvaizda – pagrindiniai kriterijai, kuriais vadovaujasi šiuolaikinis žmogus, vertindamas privatų arba visuomeninį interjerą. UAB „Interjero linija“ daugiau nei 17 metų Lietuvos rinkoje atstovauja bendrovės „Amtico International“ gaminamoms „Amtico“ LVT/ vinilinėms dizaino grindims. „Amtico International“ privatiems ir verslo klientams daugiau kaip 50 metų siūlo aukščiausios kokybės grindų dangas, atitinkančias aukščiausius technologinius ir estetinius reikalavimus. „Amtico“ vinilinės dizaino grindys pateisina šiuolaikinio vartotojo lūkesčius ir pasižymi ne tik puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, bet ir nepriekaištingu dizainu.


Amtico“ prekės ženklas siūlo ne tik aukščiausios kokybės, bet ir puikiomis eksploatacinėmis bei estetinėmis savybėmis pasižyminčias LVT dizaino grindis: „Amtico Signature“, „Amtico Form“, „Amtico Spacia“, „Amtico Acoustic“, „Amtico First“, „Amtico Click Smart“.

Atsižvelgdama į klientų poreikius, „Amtico“ siūlo skirtingų techninių charakteristikų grindų dangą. Šiuo metu galima įsigyti „Amtico“ LVT grindų dangas su 1 mm, 0,7 mm, 0,55 mm, 0,3 mm darbiniu vinilo sluoksniu, atitinkamai priskiriamas 23, 31, 33, 42, 43 atsparumo klasėms. „Amtico International“ bendrovė visuomet buvo LVT grindų rinkos lyderė. Dizainas, kaip ir grindų kokybė, gamintojai visuomet buvo prioritetas, todėl siūlomas plačiausias vinilinių dizaino grindų asortimentas, platus matmenų pasirinkimas, įvairiausi raštai bei motyvai. Visos „Amtico“ LVT grindų kolekcijos ir pasirinkti raštai su nuimtais krašteliais.

Aplinkos tausojimas – vienas svarbiausių atsakingo šiuolaikinio žmogaus prioritetų. Visos „Amtico“ vinilinės dizaino grindys gaminamos nenaudojant ftalatų, medžiagų, ribojamų REACH (Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals) ir atitinka A+ klasę pagal VOC (volatile organic compounds – garuojančių organinių komponentų) emisijos skalę.

Dėl paprastos priežiūros ir patvarumo šios grindų dangos puikiai tinkamos viešosiose erdvėse. „Amtico“ LVT grindų paviršiai padengiami specialiu uretano sluoksniu, apsaugančiu grindis nuo abrazyvinių dalelių ir batų žymių. Jos atitinka atsparumo ugniai bei dūmų emisijos priešgaisrinius (Bfls1) ir slidumo reikalavimus (R10), todėl ypač tinka visuomeniniams pastatams, ribojamiems griežtai reglamentuotų saugos reikalavimų.

Akustinis komfortas didina darbo našumą ir gerina poilsio kokybę, todėl garsą sugeriančios medžiagos būtinos viešosios paskirties patalpose – biuruose, viešbučiuose, klientų aptarnavimo salėse. „Amtico Acoustic“ vinilinės dizaino grindys sugeria triukšmą net iki 18 dB.

„Amtico“ vinilinės dizaino grindys – puikus pasirinkimas privatiems interjerams. Jas galima kloti ne tik ant šildomų grindų, bet ir dušo zonose, naudojant specialios sudėties klijus. „Amtico“ LVT grindys – aukšta medžiagų kokybė ir natūralus vaizdas, kuris ilgus metus džiugins tiek visuomeniniame interjere, tiek privačiame būste.

Be kita ko, „Amtico International“ rinkai pristato AMTICO CARPET kolekciją– aukštos kokybės kilimines plyteles, skirtas visuomeniniam bei privačiam sektoriui. Tai „Amtico International“ dizaino komandos Anglijoje atrinktos kiliminių plytelių kolekcijos, skirtos Anglijos bei Europos rinkoms, pasižyminčios ne tik puikiu dizainu, aukšta kokybe, bet ir 100 metų gamybos patirtimi JAV. AMTICO CARPET kiliminės plytelės gaminamos iš Invista Antron Lumena nailono 6,6 siūlų ant vinilo pagrindo. Dėl tokios sudėties gaunamas išskirtinio atsparumo bei puikiomis dėvėjimosi savybėmis pasižymintys paviršiai. AMTICO CARPET kolekcija – estetika bei funkcionalumas, ilgaamžiškumas ir geras dizainas – tai, ko reikia kiekvienai komercinei aplinkai. Dėl skirtingos sudėties, svorio, audimo būdo ir plytelių matmenų, kilimų kolekcijas lengva pritaikyti kiekvienam sektoriui norint išskirti, išzonuoti ar sukurti savitą įdomų išdėstymą.