Tarp kovo mėnesį Frankfurte vykusioje parodoje ISH pristatytų naujausių vonios kambario tendencijų išsiskyrė Villeroy & Boch moderniai interpretuojamas romantinis stilius. Pristatyta kolekcija La Belle yra reveransas didžiajai epochai ir nesenstančioms vertybėms: individualizmui, aistrai ir jausmams. Šis modernizmo ir romantizmo derinys atspindi 260 metų kompanijos tradicijas, dizaino kompetenciją, kokybę ir stilių.

Romantizmas – meno epocha, pabrėžusi didžius jausmus, pilna liepsnojančios aistros. Ją atspindi žmogus, leidžiantis sielai pajusti ir išgyventi tai, kas pasakiška, antgamtiška, magiška. Gamta su neįžengiamais miškais, paslaptingos pilys ir jų griuvėsiai suteikia fantazijai sparnus ir pažadina prarasto pasaulio ilgesį – tai, ką vis dažniau jaučiame ir šiais neaiškumo laikais.

Prabangi kolekcija La Belle: romantinis vonios dizaino avangardas

La_Belle_vonios_kambario_iranga_is_Villeroy_and_BochLa Belle atspindi modernios praėjusių epochų interpretacijos tendenciją. Jos linijose įkomponuojami ir šiuolaikiškai interpretuojami romantinio stiliaus elementai (vingiuotos linijos ir gėlių ornamentai) sukuriant jausmingą, tačiau minimalistišką ir modernų dizainą.

Kolekciją sudaro keletas praustuvų variantų, unitazas, bide, vonia ir dekoruoti bei vienspalviai baldai. Santechnikos gaminiai yra grakščių formų, atrodo lengvi ir elegantiški. Praustuvai atspindi skirtingą nuotaiką: tiesių linijų plokščias praustuvas suteikia erdvei modernumo, tuo tarpu ant stalviršio montuojamas praustuvas suardo tiesias kolekcijos linijas ir kuria žaismingą kontrastą. La Belle Duo vonia, atkartojanti keramikos formas, gaminama iš unikalios medžiagos Quaryl®, gali būti laisvai stovinti bei įmontuojama, su Villeroy & Boch masažine sistema.

Prabangūs baldai gaminami blizgių baltos bei framboise spalvų. Elegantišką staliuką primenantis praustuvo stovas su kojomis kuria moteriškumo nuojautą, o grakščios spintelės išryškina moderniąją kolekcijos pusę. Baldai ir veidrodis gali būti papuošti augaliniais La Rose dekoro motyvais, o aksomu iškloti stalčiai ir dekoruotos stiklinės lentynėlės suteikia jiems ypatingos prabangos.

Išskirtiniai vandens maišytuvai ir aksesuarai LaFleur

Prie La Belle priderinta naujoji vandens maišytuvų ir aksesuarų serija LaFleur. Šie maišytuvai gaminami dviejų prabangių paviršių: chromo ir šampano – šiltos, šviesaus aukso spalvos. Maišytuvų elementai gali būti dekoruoti subtiliu gėlių ornamentu, harmoningai įsiliejančiu į interjerą.

Kolekcija La Belle, gaminama tik Europoje, padeda išreikšti gyvenimo būdą ir sukurti unikalius namus. Didžios epochos elementai, perkelti į modernią aplinką, įneša dalelę romantiško pasakų pasaulio, padeda sulėtinti tempą ir suteikia šiuolaikinį komfortą. Tai kolekcija žmonėms, kuriuos įkvepia tikrosios vertybės ir tradicijos, besiilginčioms ramybės, vertinančioms dizainą ir kokybę, o prabangą ir išskirtinumą interjere išreiškiančioms asmenybėms.

Apie Villeroy & Boch:

260 metų istoriją skaičiuojanti europietiška kompanija aktyviai veikia 125 šalyse. Villeroy & Boch AG, kurios būstinė yra Vokietijoje, turi 24 gamyklas dvylikoje Europos šalių, Meksikoje ir Tailande. Kompanijos gaminių asortimentą sudaro trijų sričių produktai: vonios kambario įranga ir sveikatinimo produktai, stalo reikmenys ir plytelės. Grupės įmonėse dirba apie 10 000 žmonių, apyvarta 2008-aisiais metais sudarė 841 mln. eurų.

Daugiau susijusiųs straipsnių: