Apsigyventi naujuose ar išsirinkti jau pastatytus namus – asmeninis žmogaus pasirinkimas. Kad ir ką pasirinktume, visi turime atsakyti į tą patį klausimą – kaip šildysime būstą. Lietuvoje daugiau nei pusę metų namus reikia šildyti, o vasarą neretai tenka vėsinti.

Norėdami surasti modernų šildymo būdą šiuolaikiškiems namams, konsultuojamės su bendrovės „Uponor“ specialistais. Laiko patikrinta suomiška šildymo sistema yra plačiai naudojama Skandinavijos šalyse. Kompanijos sprendimai tampa svarbūs žmonių gyvenime, nes jie sukuria patogią aplinką gyventi, dirbti ir ilsėtis. Šildymo, vėsinimo, vėdinimo sistemos – tai būtini mūsų namų buities patogumai ir be jų mes neįsivaizduojame šiuolaikinio būsto.

Renkantis šildymo sistemą, reikėtų skaičiuoti, kiek ji sunaudos energijos ir ar galėsite efektyviai ją valdyti. „Uponor“ produktai rūpinasi efektyviu energijos naudojimu. Grindų šildymas – vienas iš būdų sumažinti sąnaudas net 12 proc. Prie sistemos galima jungti bet kokį šilumos šaltinį. Jei yra galimybė, rekomenduojama rinktis atsinaujinančios energijos šildymo įrenginį, o jei pasirinkimo nėra, net šildydami būstą dujomis, galėsite per sezoną sutaupyti apie 30 proc. daugiau nei jūsų kaimynas, pasirinkęs radiatorius. Vamzdeliais neteka elektros srovė, ši sistema nekelia dulkių, todėl ypač tinka alergiškiems žmonėms. Grindyse sumontavus sistemą, šiluma vertikaliai pasiskirsto tolygiai per visą žmogaus ūgį, nėra triukšmą keliančių ventiliatorių, ortakių, skersvėjų ir karšto oro srovių nuo šildytuvų.

Vasarą, norėdami atvėsinti patalpą, galėsite šildymo sistemą paversti vėsinimo sistema, kurioje nesikaupia bakterijos, dulkės ir ji nekelia alerginių reakcijų. O svarbiausia tai, kad vėsinamose patalpose nėra jokio erzinančio garso!

www.uponor.lt