Skandinaviškas interjero stilius Lietuvoje labai populiarus. Paprastai jis suvokiamas kaip minimalistinis, šviesus ir neperkrautas nereikalingais daiktais, suteikiantis namams erdvės ir švaros pojūtį. Ypač didelis dėmesys skandinavų namuose skiriamas apšvietimui – natūralu, kad tam daro įtaką ilgai trunkantis tamsus metų laikas. Šviesos šaltiniai skandinaviškame interjere logiškai išdėstyti, ten, kur reikia: virš valgomųjų stalų, skaitymo vietoje. Apšviečiamos spintos, darbo vietos, ypač didelis dėmesys skiriamas lauko apšvietimui ir t. t.

Skandinavijos dekoratyvinių šviestuvų lyderis

Lyderiaujančios Skandinavijos dekoratyvinių šviestuvų kompanijos Nordlux asortimentą sudaro stilingi, skandinaviško stiliaus šviestuvai. Danijoje įsikūrusi „Nordlux Group“ siekia kurti gero dizaino, aukštos kokybės produktus už daugeliui žmonių prieinamą kainą. Dėl šios priežasties vienas iš prekinių kompanijos ženklų pavadintas „Design For The People“. Šį prekinį ženklą atstovaujančios šviestuvų kolekcijos skirtos visiems, kurie vertina klasikinį paprastą, tačiau ir inovatyvų dizainą. Surinkta įžymių dizainerių komanda nebijo eksperimentuoti su šviestuvų formomis ir medžiagomis, nenutolsant nuo paprastumo ir praktiškumo, kuriant būtent tai, ko labiausiai reikia jaukiems ir laimingiems namams.

Kitas kompanijos prekinis ženklas – “Nordlux” – skirtas daugiau klasikiniam architektūriniam, darbiniam stiliui, techniniams apšvietimo sprendimams, tačiau nepamirštant dekoratyvumo ir skoningumo. Kompanija stipri LED technologijų panaudojime ir kūrime – daugeliui LED technologijas naudojančių šviestuvų suteikiama net 5 metų garantija.

Dizaino apdovanojimų laureatai

Nordlux stiprumą dizaino srityje liudija prestižiniai tarptautiniai dizaino apdovanojimai, tarp kurių yra reddot ir iF. Apdovanojimus pelnę bei ypač populiarūs ir jau beveik klasika tapę šviestuvų modeliai yra Strap (sukurta dizainerių Bjørn + Balle), Belly (dizaineris Bønnelycke MDD), lauko šviestuvai Front (dizaineris HolmbäckNordentoft). Šviestuvai Artist (dizaineris Bønnelycke MDD), be minėtų, yra susižėrę IDA ir 2017 m. Europian Product Design Award 2017 laimėjimus.

Su Nordlux šviestuvais interjerą sukurkite patys!

Nordlux kūrėjai, sekdami naujausiomis interjero tendencijomis, drąsiai derina įvairias, rodos, tarpusavyje sunkiai suderinamas, medžiagas: metalą, stiklą, plastiką, medį, odą. Skirtingos tekstūros, dermėje su natūraliomis medžiagomis, suteikia papildomos šilumos ir jaukumo namų erdvei. Ypač išpopuliarėję šiltų atspalvių metalo tonai taip pat nelieka nepastebėti Nordlux dizainerių – nedidelės žalvario, aukso spalvos detalės derinant su mėgstamais matiniais ar pudros tekstūros dažais, dažnam šviestuvui suteikia prabangos ir žaismingumo.

Nordlux kompanijos gaminiai ypatingi tuo, kad suteikia galimybę galutinį savo namų interjerą kurti ir keisti patiems, panaudojant šviestuvų komplektacijoje pridedamas detales. Pavyzdžiui, įžymiosios Strap kolekcijos šviestuvų komplektacijoje – dvi odinės juostelės, iš kurių pasirenkama labiau deranti individualiam namų fonui. Lauko šviestuvų Canto komplektacijoje pridedami 3 tipų šablonai, kurių dėka galima pasiekti norimą šviesos spindulių efektą. Dažna Nordlux Šviestuvų kolekcija įvairi spalvomis, dydžiais ir formomis, kad derinant skirtingus šviestuvus, turėtumėte galimybę sukurti ypatingą ir žaismingą interjerą.

Kruopščiai apgalvoti techniniai sprendimai

Apgalvojimas iki smulkmenų, patogumas atspindi skandinavišką požiūrį į supančią aplinką. Nordlux kuriamuose šviestuvuose, rodos, apgalvota viskas, ko gali prireikti – nuo estetiško vaizdo iki techninio išbaigtumo. Be, jau minėtų detalių, su kuriomis šviestuvus galima prisitaikyti individualiai, kompanija pateikia ir kitus aktualius sprendimus. Suprantant, kad šviesos intensyvumas ypatingai keičia namų nuotaiką ir padeda sukurti norimą atmosferą, daugelis šviestuvų pritaikyti dimeriavimui, naudojant pažangias keičiamas LED lemputes, kaip ir šviestuvai su jau integruotais LED moduliais. 2018/2019 metų kolekcijos naujiena – paprastu jungikliu reguliuojami įleidžiami į lubas LED šviestuvai, patogūs tiems, kas nenori keisti jau esamų namuose jungiklių. Pakartotinai paspaudžiant jungiklį šviestuvas užsidega pilnu intensyvumu arba tik atskiromis dalimis, taip sumažinant apšvietą.

Apšvietimas – būtent ten kur reikia taip pat yra Nordlux šviestuvų filosofijos dalis. Dėl to dauguma sieninių, stalinių šviestuvų, bei toršerų yra kraipomi į įvairias puses, pritaikant šviesos kryptį praktiškai ir leidžaint šviestuvus panaudoti kūrybiškai, nebūtinai tradiciniuose taškuose. Pakabinami šviestuvai komplektacijoje yra su netradiciškai ilgais, pritaikomais laidais, pagalvojant apie galimybes juos panaudoti laiptinėse, loftuose, aukštoms luboms.

Pamatyti daugelį Nordlux naujausių kolekcijų šviestuvų pavyzdžių bei išbandyti jų technines galimybes, gauti profesionalias konsultacijas galite šviestuvų salone „Sietynas“.

Daugiau informacijos www.sietynas.lt

Įsigyti internetu galite čia: www.e-sviestuvai.lt