Kokybiška tvora šiandien yra ta, kuri efektyviai atliepia visus patvarumo, saugumo ir estetikos reikalavimus. Ji ne tik saugo, bet ir estetiškai dera prie bendro namo fasado ir stiliaus. UAB „Budmat“ specialistai atsako, kokio tipo tvoros geriausiai atitinka šiuolaikinių klientų poreikius.


Ieškote geriausios tvoros savo poreikiams? Tokiu atveju, iš aukštos kokybės metalo pagamintos tvoros puikus pasirinkimas. Tai puiki investicija, kuri pasižymi patvarumu ir tarnauja ilgus metus: Jūsų saugumas bei privatumas užtikrinami be nuolatinės ir sudėtingos tvoros priežiūros!

Kaip išsirinkti tvorą?

Tvora – ilgametė investicija, todėl prieš perkant, apsibrėžkite Jums svarbiausius aspektus: reikiamą būsimos tvoros aukštį, ilgį, estetines charakteristikas. Kai klientas tiksliai žino, ko ieško, patyrę konsultantai nesunkiai parinks kelis skirtingus skardinės tvoros modelius ir galėsite išsirinkti tą, kuris idealiai atitinka Jūsų poreikius.

Tinkamai parinkta tvora turi stilistiškai derėti prie būsto ir kiemo. Platų skardinių tvorų pasirinkimą galite rasti „Budmat“ internetiniame puslapyje. „Budmat“ specialistai pasiruošę padėti sukurti Jūsų pageidaujamą metalinės tvoros projektą. Tokiu atveju, pirmiausia, profesionaliai įvertinamas būsto architektūros stilius. Modernus, klasikinis, tradicinis, prabangus eksterjeras reikalauja atitinkamo tvoros parinkimo.

Bet kokiu atveju asortimente tikrai yra ką pasiūlyti. Pavyzdžiui, tradiciniam namo stiliui puikiai tiks „Forte“ prekės ženklo gaminiai, o modernaus stiliaus būstui rekomenduojami „Unico“ linijos gaminiai. Žinoma, renkantis skardinę tvorą, rekomenduojama atsižvelgti į bendrą būsto estetiką, fasadą, namo stogo, fasado, durų ir langų rėmų spalvą. Pagal tai, kokios spalvos vyrauja būsto eksterjere, parenkama tekstūra, spalvinė gama ir kiti tvoros niuansai.

Tuo tarpu kalbant apie tvoros aukštį ir techninius parametrus, taip pat rekomenduojama iš anksto pasitarti su kaimynais: kad nekiltų ginčų (pvz., tokiu atveju, jeigu naujoji Jūsų tvora uždengs saulės spindulius, reikalingus kaimynų sodui).

Skardinės tvoros montavimas ir priežiūra

Iš skardos pagamintos tvoros montuojamos gana paprastai: tvirtinant ant betoninių arba metalo stulpų. Kadangi jų montavimas itin nesudėtingas, o darbai atliekami greitai, darbams nebūtina samdyti profesionalaus meistro, tvora pasirūpinti galite ir patys.

Klientai šį tvoros tipą vertina dėl nesudėtingos priežiūros. Ji atspari mechaniniams pažeidimams, įbrėžimams. Esant poreikiui, tvorą tereikia kartas nuo karto perdažyti, tačiau ji bet kokiu atveju tarnauja ilgus metus. Iš skardos pagaminta konstrukcija yra atspari korozijai, nebijo lietaus, vėjo, didesnių temperatūrų svyravimų, yra nelepi permainingam orui.

Kiek kainuoja skardinė tvora?

Suprantame, kad tai – vienas aktualiausių klausimų planuojant šį pirkinį. Nors skardinės tvoros pasižymi kokybe ir ekonomiškumu, galutinė šio pirkinio kaina gali būti labai skirtinga. Tai priklauso nuo daugelio veiksnių, pavyzdžiui individualių pageidavimų, apsibrėžto biudžeto ir techninių niuansų (pvz. sklypo dydžio).

Tikslią Jus dominančios tvoros kainą galime pasakyti tik tada, kai nurodomi tikslūs parametrai. Taigi, jei turite tokių ir kitų klausimų, kreipkitės į „Budmat“ ekspertus. Šie plačiau papasakos apie skardinę tvorą ir patars, koks variantas Jums tinkamiausias.

Gaminių asortimentas šiandien itin platus, todėl kiekvienas „Budmat“ klientas sėkmingai ras sau tinkamiausią, visus saugumo ir stiliaus poreikius atitinkantį tvoros modelį. Užtikriname, kad visos siūlomos tvoros yra pagamintos pagal pažangiausias technologijas. Čia Jūsų laukia puikūs pasiūlymai itin palankiomis kainomis!