Tekstas Kristinos Noreikienės, nuotraukos gamintojo


Įmonė „Pušku pušku“, pirmoji padėjusi pamatus sėdmaišių madai Lietuvos rinkoje, pristato naują gaminį – sėdmaišį „Sofa Tube“, pritaikytą patogiam poilsiui dviem. Naujasis sėdmaišis sukurtas bendradarbiaujant su italų produktų dizaineriu Francesco Costacurta, atstovaujančiu Milane įsikūrusiai įmonei „Why Not“. Visai neseniai „Pušku pušku“, drauge su F. Costacurta mūsų šalies vartotojams pristatė sėdmaišį „Tube“, na, o naujoji „Sofa Tube“ simboliškai pratęsia šį projektą.


Poilsis ir patogumas keliems šeimos nariams

„Sofa Tube“ – tai rankų darbo baldas, pagamintas su patogiu atlošu nugarai atremti. Palyginti su savo pirmtaku sėdmaišiu „Tube“, ši sofa praplatėjo 60 cm, ir, nors tai – dvivietis baldas, jame patogiai ilsėtis gali ir trys šeimos nariai.

Nauja vidinio maišo technologija užtikrina itin patogų poilsį – speciali konstrukcija padeda išlaikyti stabilesnę sėdmaišio formą, taip pat leidžia granulėms lengvai judėti ir tuo pačiu – baldui prisitaikyti prie kūno, todėl žmogus gali maloniai atsipalaiduoti.

Įsitaisius šioje minkštoje sofoje, patogu dirbti ar žaisti kompiuteriu, žiūrėti filmus, skaityti knygas. Sėdmaišis yra itin lengvas, todėl tvarkantis kambarį jį paprasta pakelti ar pernešti į kitą vietą. Be to, „Sofa Tube“ yra saugus baldas, be aštrių kampų, tad jis tiks visai šeimai – nuo pačių mažiausių iki jaunuolių ar suaugusiųjų.


Tinka naudoti tiek kambaryje, tiek lauko erdvėse

„Sofa Tube“ sėdmaišio modelis pagamintas iš audinio Riviera – tai Viduržemio jūros įkvėptas praktiškas pasirinkimas, mat ši medžiaga tinkama tiek vidaus erdvėms, tiek laikinai naudoti lauke. Sėdmaišį galima laikyti lauke (terasoje, verandoje, paplūdimyje, prie baseino ar ant žolės) šviečiant saulei (aukštas atsparumas šviesai – rodiklis 6 / 8 (pagal ISO 105-B02 standartą) ar esant ūkanotam orui. Tačiau lyjant lietui baldo nepatartina laikyti lauke, nes per susiuvimo siūles vanduo gali prasiskverbti į sėdmaišio vidų.

Audinys Riviera turi OEKO-TEX® 100 sertifikatą, patvirtinantį, kad šis baldinis gobelenas atitinka tarptautinį ekologinį standartą OEKO-TEX®. Tai reiškia, kad Riviera medžiaga yra visiškai saugi naudoti, kokybiška, patikima, joje nėra kenksmingų medžiagų bei alergenų, tad ji tiks ir vaikams.

Riviera audinio paviršius yra padengtas specialia danga – neteplumo sluoksniu (teflonu), tad užtikrinama ilgalaikė apsauga nuo purvo, dėmių ir drėgmės, o užpilti skysčiai nubėga (neleidžiama skysčiams įsigerti). Į šį audinį įvilktas sėdmaišis yra atsparus trinčiai, be to, jį itin paprasta prižiūrėti: išorinį užvalkalą galima skalbti skalbimo mašinoje (40 ˚C).

Šiuo metu Riviera audinys yra 5-ių pastelinių spalvų. Tačiau jau visai netrukus „Pušku pušku“ siūlys „Sofą Tube“ rinktis iš 8-ių skirtingų ryškesnių atspalvių audinių, pritaikytų naudoti tiek viduje, tiek lauke.

„Sofa Tube“ – universalus baldas įvairioms erdvėms

Dėl šių praktiškų savybių bei plataus pritaikomumo „Sofą Tube“ galima naudoti pačiose įvairiausiose erdvėse ir derinti skirtingo stiliaus interjeruose. Pasak gamintojo, „Sofa Tube“ – tai baldas, skirtas svetainei, terasai, poilsio zonoms ir pan. Plati spalvų paletė, lakoniška, ir unikali sėdmaišio forma padės sukurti jaukų ir šiuolaikišką jūsų namų interjero stilių bei taps moderniu, stilingu lauko erdvės akcentu ir mėgstamiausia poilsio oaze. Tad „Sofa Tube“ – puikus pasirinkimas ieškantiems alternatyvos įprastoms sofoms bei išskirtinio dizaino sprendimų savo namuose.

Pradėjusi sėdmaišių madą Lietuvoje ir nuo pat savo veiklos pradžios formuojanti požiūrį, jog sėdmaišis – tai funkcionalus, lengvas, stilingas baldas gražiam, jaunatviškam, miestietiškam gyvenimo būdui, įmonė „Pušku pušku“ žada ir toliau plėtoti šių unikalių baldų gamybą bei pasiūlyti vartotojams dar daugiau stilingų produktų. Vienas jų sėdmaišių gerbėjus nudžiugins jau netrukus – tai „Tube XL“. Tokiu būdu, plėsdama „Tube“ šeimą, įmonė „Pušku pušku“ kviečia ne tik kurti šiuolaikiškus namus, bet ir burtis jaukiam pokalbiui bei pasisėdėjimui su artimiausiais žmonėmis.

Daugiau informacijos www.puskupusku.lt