Ryškios spalvos ir baldai – tobulas derinys. Per laiką savo amatą puikiai įvaldžiusi įmonė kuria unikalius, žadą atimančius baldus. Kaip jau žinote, sodrūs atspalviai yra vienas iš įmonę išskiriančių bruožų. Raudona, oranžinė, turkio, žalia, rausva – mūsų veliūro kolekcijose naudojamos visos paletės spalvos. 

Nusprendėte rinktis ryškią veliūrinę sofą ar tiesiog šviesią, švelnesnio tono pagalvėlę  –  jūsų pasirinktos spalvos gali atsispindėti įvairiose formose ir dydžiuose. 

Žaismingas gyvenimas

ED – universali sofa, kurią galima lengvai pritaikyti savo poreikiams. Jos lankstumas leidžia eksperimentuoti ne tik su paprasta moduline konstrukcija, bet ir su detalėmis. Pridėdami spalvinių akcentų, pavyzdžiui, pagalvėlių, galite keisti savo svetainės stilių bei nuotaiką. ED kolekciją puikiai papildo viskoziniai kilimai – galite rinktis net iš vienuolikos solidžių atspalvių. 

Modernus gyvenimas

Edgy kolekcijos įkvėpimu tapo 1980-aisiais ir 1990-aisiais didelio populiarumo sulaukęs žaidimas Tetris. Iš jo kilęs terminas tetrominas (angl. „tetrominoes“) – geometrinė figūra, sudaryta iš keturių spalvingų kvadratų.  Tetromino estetika nuostabiai įkūnyta Edgy kolekcijoje. Žaisminga jos veliūro spalvų gama suteiks jūsų svetainei tobulumo įspūdį. 

Rytietiškas gyvenimas

Įstabiomis spalvomis papuošta Ohlinda kolekcija leis pamiršti nuobodulį bei nykumą. Ohlinda žavi savo įvairove ir unikalumu. Rytietiškumas kuriamas naudojant oranžinius, geltonus bei žalius tonus, kurie jau seniai yra sulaukę mūsų klientų pripažinimo. Ar tai prabangiai dekoruota svetainė, ar minimalistinis interjeras – Ohlinda kolekcija erdvę puikiai užpildo spalvomis ir suteikia neprilygstamo komforto. 

 

Daugiau informacijos: bretz.com

 

#Naudingi patarimai #Baldai

2022-08-19