,,Specialisto diena"

 

    Šių metų rugpjūčio 26d.  ,,Domus galerijoje" interjeras.LT komanda ir partneriai surengė antrąjį ,,Specialisto dienos" seminarą, skirtą interjero dizaino ir architektūros sričių specialistams. Seminaro tikslas – specialistų informavimas apie pačias naujausias interjero dizaino tendencijas ir gaminius skirtus namams, pradedant šiuolaikiniais LED šviestuvais ir baigiant – pačiomis subtiliausiomis interjero dekoravimo detalėmis.

 

 

UAB „AKETA“ technikos direktorius , Genadijus Zablockis, susirinkusiems interjero dizaino ir architektūros specialistams pasakojo apie LED šviestuvų galimybes ir supažidino su jų tendencijosmis šiuolaikiniame interjere. Išvydome pačius naujausius  Vokietijos gamintojo „SLV“ siūlomus produktus.

 

Kavos pertraukėlė „VESIDOJE“

 

Pertraukos metu „VESIDA“ salonas pakvietė specialistus ne tik susipažinti su jų naujausia produkcija, tačiau ir pasmaguriauti bei atgauti jėgas.

 

 

Įmonės ,,VESIDA“ projektų vadovas, Tomas Šulžickis, supažindino su slenkančių sistemų tendencijomis, esančiomis salono ekspozicinėje erdvėje.

 

Lina Kalinauskaitė Forsman, dizainerė ir „Retroforma“ įkūrėja pristato naujas interjero dekoravimo tendencijas

 

Lina Kalinauskaitė Forsman, dizainerė ir „Retroforma“ įkūrėja pristatė naujas interjero dekoravimo tendencijas ir spalvas, kurios bus madingos naujame rudens/žiemos sezone. Nuostabūs ir netikėti spalvų deriniai ir tonai, pristatymo metu, džiugino kiekvieno dizainerio akis.

 

Designers Guild

 

„Retroforma“ įkūrėja pristatė ir naujausias rudens/žiemos „Designers Guild“ audinių ir tapetų kolekcijas.
( Nuotraukos kairėje pusėje, matome naujausią, pietų atspalviais pulsuojantį, tapetą iš dizainerio Matthew Williamson kolekcijos „CUBANA“)

 


 

Dėkojame visiems interjero dizaineriams ir architektams, kurie atvyko ir buvo kartu su interjeras.LT komanda bei įmonių „VESIDA“, „AKETA“ ir „Retroforma“ specialistais, kurie supažindino mus su naujausiomis technologijomis ir tendencijomis interjere. Tikimės, kad išgirsta informacija suteiks dar daugiau naujų jėgų Jūsų kūrybingumui ir netrukus, sutiksime Jus, kitoje ,,Specialisto dienoje“.

 

Žurnalas: interjeras.LT pataria