Medinės grindys Quick-Step iš salono "Vilniaus parketas"

Medinės
 grindys Quick-Step iš salono "Vilniaus parketas"

Medinės
 grindys Quick-Step iš salono "Vilniaus parketas"

Medinės
 grindys Quick-Step iš salono "Vilniaus parketas"

„Quick-Step“ grindų prekinis ženklas - jau ne pirmus metus žinomas ir visų pamėgtas Lietuvoje dėl savo kokybės ir išskirtinio dizaino. Kasmet pristatomos naujos kolekcijos sukuria vis daugiau naujų idėjų namų dekoravimui. Platus pasirinkimas tiek kainų, tiek spalvų atžvilgiu leidžia sukurti išskirtinį, tik Jums skirtą interjerą. Būtent todėl šios grindys vis labiau populiarėja ir tarp architektų bei dizainerių, kai svarbu sukurti išskirtinį, tačiau pritaikytą patogiam gyvenimui interjerą.

Augant šių grindų populiarumui ir poreikiui, UAB „Vilkonda“ atidaro „Quick Step“ firminę parduotuvę, kurioje bus galima rasti didžiausią tiek parketlenčių, tiek ir laminuotų grindų ekspoziciją. Parduotuvė bus pilna grindų įrengimo idėjų, kuriomis pasinaudoję, galėsite sukurti SAVO namus. Mėgstantiems natūralias medines grindis bus pasiūlytas platus parketlenčių pasirinkimas, o labiau vertinantiems atsparias išoriniam poveikiui grindis, pasiūlysime laminuotas, kurios atrodo kaip autentiškos medinės grindys. Tad sau tinkamas ras net patys išrankiausi, ypatingų grindų ieškantys klientai.

Parduotuvė įsikurs interjero kūrimo centre „Domus galerija“, adresu Lukšio g. 32, Vilnius. Lauksime Jūsų jau nuo kovo 21 d. darbo dienomis nuo 10 iki 19 val., šeštadieniais – nuo 10 iki 18 val.

Daugiau informacijos www.parquet.lt