„Nesikūprink!“: ši frazė skamba daugumos paauglių ausyse, įprasta komanda greitai išsitiesti ir sėdėti tiesiai. Bet susirietęs vaikas nebūtinai reiškia, kad jis yra nerūpestingas ar netvarkingas, gali būti, kad dėl to kalti baldai ir vieta, kur jis sėdi...

Kadangi vaikai paauga net iki 7 centimetrų per metus, jų kūno proporcijos ir reikalavimai darbo vietai nuolatos kinta. Vokiečių kompanija „Moll“ nusprendė suvaldyti šią nuolatinio kitimo situaciją ir ėmėsi tobulinti stalų ir kėdžių sistemą basic. Baldai tiesiog „auga“ kartu su vaiku ir nuolat atitinka ergonomikos reikalavimus. Patogūs reguliavimo mechanizmai, daugybė komplektacijos galimybių garantuoja, kad erdvus darbastalis lengvai pavirs puikiu rašomuoju stalu, o prireikus – vieta darbui su kompiuteriu. Dar daugiau – baldai atrodo puikiai. Funkcionalaus dizaino baldų komplektas mokinio ar paauglio kambaryje atrodo gerai, be to, yra galimybė rinktis iš nemažos spalvų ir medžiagų paletės.

Jūs galite ne tik pritaikyti stalus ir kėdes vaikams, kurių ūgis nuo 112 iki 202 centimetrų, yra galimybė dirbti prie šių stalų ir stovint.

„Moll“ stalų darbo paviršius gali pasikelti norimu kampu. Tai svarbu, nes ir ortopedai, ir okulistai rekomenduoja 16 laipsnių stalviršio pasvirimo kampą tam kad būtų galima išlaikyti tiesią nugarą ir sveikas akis skaitant ar rašant. Tai gelbsti nuo galvos ir nugaros skausmų ilgiau dirbant prie stalo.

Specialus keičiamo aukščio ir kampo priestalis garantuoja teisingą žiūrėjimo kampą ir atstumą nuo monitoriaus dirbant su kompiuteriu. Puikiai tinka standartiniams ir plokštiems monitoriams iki 25 colių. Priestalį monitoriui galima tvirtinti prie bet kurio iš „Moll“ stalų, tačiau specialus darbui su kompiuteriu skirtas stalas turi ištraukiamą priestalį priekyje, kuris skirtas pasidėti rankoms kad nevargtų pečiai ir neprasidėtų sausgyslių uždegimas.

Sveikatos ir saugumo garantijos užima labai svarbią vietą „Moll“ baldų sistemoje. „GS-zeichen“ yra Vokietijos saugumo garantijos simbolis, jis suteikiamas produktams, kurie praeina daugybę saugumo testų. „Blue angel“ yra draugiškumo aplinkai užtikrinimas, jis suteikiamas gaminiams, kurie atitinka draugiškumo aplinkai reikalavimus visose stadijose: gamybos, naudojimo ir perdirbimo. Penkių metų garantija kiekvienai detalei įrodo „Moll“ požiūrį į kokybę.

„Moll“ atstovė Lietuvoje – UAB „Būsto harmonija“. Parodinėse salėse Vilniuje ir Kaune galite apžiūrėti šiuos baldus ir gauti išsamią konsultaciją apie komplektacijos galimybes. Kviečiame.

www.bustoharmonija.lt

Daugiau susijusių straipsnių: