Statybos ar remontas – svarbus žingsnis, reikalaujantis tinkamo pasiruošimo. Labai svarbu prieš imantis darbų išsiaiškinti, kokie tiksliai yra jūsų norai ir poreikiai, o tik tuomet ieškoti medžiagų ir viso kito jiems įgyvendinti. Kaip bebūtų, tikrai ne visuomet tiksliai žinome, kokio galutinio rezultato norime, ypač jei su remontu ar statybomis susiduriame pirmą kartą. Būtent dėl šios priežasties paieškoti įkvėpimo yra būtina, norint išsigryninti idėjas bei susikurti savo svajonių namus. Kartais užtenka vos poros valandų, o kartais tam prireikia savaičių ar mėnesių – nevaržykite savęs ir nebandykite įtilpti į tam tikrus rėmus. Svarbiausia yra susikoncentruoti į gerą ir jus tenkinantį rezultatą. O kad ieškoti būtų lengviau, šiame straipsnyje pateiksime keletą pasiūlymų, kur semtis to įkvėpimo.


Pinterest

Per pastarąjį dešimtmetį itin išpopuliarėjęs Pinterest tapo tikrų tikriausiu idėjų lopšiu, kuriame galima rasti visko – nuo stiliaus patarimų ir dovanų idėjų iki statybų ir remonto. Šia platforma naudotis be galo paprasta, tiesiog užsiregistruokite ir ieškokite jus dominančių temų. Žinoma, įvairias nuotraukas galima kelti ir patiems, tad jei pajausite įkvėpimą, tikrai smagu stebėti, kaip auga širdelių skaičius ir kaip kiti vartotojai įvertina jūsų darbą. Labai patogu ir tai, jog ieškodami konkrečių idėjų, pavyzdžiui, interjero, galite susikurti specialų albumą, kuriame galėsite išsisaugoti visas patikusias nuotraukas. Kai tik prireiks, tą albumą galėsite nesunkiai atsidaryti bet kur, telefone ar kompiuteryje.

Instagram

Nors Insagram yra žinomas kaip socialinis tinklas, kuriame žmonės dalijasi savo kasdienybe, dabar jame galima rasti daugiau nišinių profilių, kalbančių ir pasakojančių tik apie kažkurią sritį. Tai gali būti ne tik maisto gaminimas, kelionės, bet ir remonto darbai, interjero dizainas ar statybos. Čia tikrai galite sužinoti daug naudingos informacijos, kadangi paprastai tokiuose profiliuose galėsite pamatyti visą darbo procesą ir jo eigą, taip pat net užduoti jums rūpimus klausimus įvairių tiesioginių transliacijų metu ar tiesiog parašant žinutę norimu klausimu. Tikrai daugelis žmonių, turinčių tokius profilius, yra suinteresuoti atsakyti ir padėti, kadangi taip jie augina savo sekėjų skaičių.

Youtube

Dar viena vieta, kur galima rasti tikrai daug idėjų statybų ir remonto tema yra Youtube platforma. Nors dažnai ji siejama su įvairiais muzikiniais klipais, tačiau tikrai nustebsite, kiek naudingos medžiagos joje taip pat galima rasti. Viskas, ką reikia padaryti - įrašykite jus dominantį raktažodį ir prieš sako akis akimirksniu matysite visą medžiagą, iš kurios galėsite rinktis. Žinoma, video medžiagos anglų kalba tikrai yra daugiau statybų ir remonto temomis, tačiau vis daugiau ir daugiau lietuvių taip pat ima kurti įvairius informatyvius filmukus apie šią sritį. Iš tiesų Youtube platforma gali itin praversti ir tuo atveju, jei nežinote, kaip atlikti tam tikrą remonto darbą – čia apstu pamokėlių, kurios leis viską pasidaryti pačiam ir sutaupyti.

Blog‘ai

Blog‘ai savo piką išgyveno maždaug prieš 8-10 metų, tačiau dar iki šiol kai kurie vartotojai mieliau renkasi skaityti juose pateikiamą informaciją nei socialiniuose tinkluose. Blog‘us dažniausiai veda žmonės arba įmonės, kurios specializuojasi tam tikroje, konkrečioje srityje. Dėl šios priežasties dažnai tokiu formatu pateikta informacija yra labai naudinga ir aktuali žmogui. Tikrai ne vieną blog‘ą galima rasti namų ir jų įrengimo tema, ypač, kuriuose žmonės dalinasi visu statybų procesu, tad jei jums prie širdies toks formatas, nieko nelaukite ir būtinai užsukite į vieną tokių tinklaraščių!

Įvairūs žurnalai

Galų gale, ilgiausiai iš čia išvardintų informacijos šaltinių gyvuoja žurnalai, kuriuos taip pat galite pasitelkti, ieškodami įkvėpimo statant savo būstą. Vis dar parduotuvių lentynose galite pamatyti visiems gerai žinomus žurnalus apie statybas ir remontą, beje, daugelis jų turi ir elektronines versijas, tad semtis įkvėpimo galėsite bet kur ir bet kada.

Taigi, tikimės, jog atrasite sau tinkamiausią variantą, kur pasisemsite idėjų savo ateities būstui. Žinoma, be viso to reiktų paminėti, jog įdomių straipsnių ir naujienų taip pat galite rasti ir toolsta.lt internetinėje svetainėje. Gero skaitymo!

Daugiau informacijos: toolsta.lt