Kovo 18-21 dienomis, Kaune vyks 16-oji statybos, interjero, apdailos medžiagų bei baldų paroda „Namų pasaulis 2009“. Parodos ekspozicijos plotas, kaip ir kasmet bus išsidėstęs per 2 ekspozicijos sales bei lauko ekspozicijas.

Parodoje „Namų pasaulis“ bus pristatytos naujausios statybinės medžiagos, konstrukcijos ir technologijos, vidinės ir išorinės apdailos medžiagos ir priemonės, santechnika ir jos įrengimai, šildymo, vėdinimo, kondicionavimo sistemos, išorinės ir vidaus durys, langai, vartai, pirtys, baseinai, butų ir pastatų apsaugos priemonės, baldai, namų apyvokos reikmenys ir daugybė kitų gaminių, technologijų, įrangos. Parodoje dalyvaus įmonės iš Lietuvos bei užsienio šalių.

Paroda „Namų pasaulis“ ypač vertinama tiek dalyvių, tiek lankytojų (tą patvirtina kasmet augantis dalyvaujančių įmonių (2008 metais - 175 dalyviai) bei lankytojų skaičius, kuris 2008 metais siekė 30280. Pasak UAB „Ekspozicijų centro“ generalinio direktoriaus E. Piskunovo, paroda – ypatingai šiuo laikotarpiu svarbi dalyvaujančioms įmonėms. Ekonomikai lėtėjant, įmonėms kaip niekad aktualu esamų klientų išlaikymas, naujų suradimas, rinkos suaktyvinimas, naujos bendradarbiavimo formos, pardavimų skatinimas. Tik tos įmonės, kurios šiuo metu yra aktyvios, reklamuoja savo paslaugas, gali tikėtis sėkmingai tęsti veiklą. O juk parodos tam yra efektyviausia priemonė, tik parodose galima susitikti akis į akį su potencialiu klientu. Pabendrauti su juo, išsiaiškinti poreikius ir pasiūlyti optimaliausią variantą.

Šių metų parodoje tikimės stabilaus dalyvaujančių įmonių skaičiaus. Pastebėjome ir naujų firmų aktyvumą, įmonės ieško naujų būdų surasti klientus, taip pat siekia išlaikyti esamus – juk dalyvavimas parodoje - tai pati efektyviausia reklamos priemonė,- teigia projekto vadovė Jurgita Kasparavičienė.

Ypatingas dėmesys skirtas parodos programai. Vyksiantys teminiai seminarai aktualiomis daugiabučių renovavimo, individualių namų statybos, ekologiškos statybos, apželdinimo, interjero temomis tikimasi, sudomins daugybę interesantų. Taip pat nemažo susidomėjimo tikimasi iš pasyvaus namo projekto pristatymo, šis seminaras vyks kovo 19 d. (ketvirtadienis).

Pasak statybos įmonės, renovuojančios daugiabučius namus UAB „Orlista“ direktoriaus Kęstučio Gudyno, daugiabučių namų renovacija – ypatingai svarbus ir aktualus klausimas, brangstant energetikos ištekliams. Juo labiau, kad daugiabučių renovavimui naujoji vyriausybė žada labai didelį dėmesį, numatė skirti milijardines lėšas. Seminaro metu, kuris vyks pirmąją parodos, kovo 18 dieną, paliesime daugelį aktualių klausimų, kas būtų susiję su renovavimu, nuo projektų suderinimo iki jų įgyvendinimo.

Išsamesnės informacijos galima teirautis Kaune: tel.: 37 79 29 85, 33 15 90, el.p.: kaunas@expo.lt www.expo.lt

#Įvykiai #Parodos

2009-02-09