Nuo šiol ieškantiems būsto Vilniuje talkins platforma CityNow – vystomų ir planuojamų gyvenamųjų namų projektų žemėlapis. „CityNow“ platformoje pateikiama visa informacija apie dominantį NT projektą – vizualizacijos, kvadrato kaina, numatoma statybų pradžios data, projekto eigos etapas, susiję pranešimai žiniasklaidai. Platforma ne tik leis ieškantiems NT projektų rasti tinkamiausią pasiūlymą, bet ir kiekvienam miestiečiui stebėti miesto plėtrą ir NT rinkos skaidrumą.


„Kurdami „CityNow“ atsižvelgėme į svarbiausius būsto pirkėjų poreikius. Tarp svarbiausių kriterijų renkantis namus – projekto vieta mieste, kvadrato kaina ir vystytojo reputacija. Būtent šiems kriterijams „CityNow“ interaktyviame žemėlapyje skyrėme daugiausiai dėmesio“, – pasakoja „CityNow“ kūrėjas Vilius Visockas.

„CityNow“ platformą sudaro objektų žemėlapis ir naujienų srautas, padedantis gauti aktualiausią informaciją apie projekto eigą. „CityNow“ kūrėjai siekia, kad platforma ne tik padėtų rasti tinkamiausius pasiūlymus, bet ir prisidėtų prie didesnio skaidrumo NT rinkoje.

„Esant rekordiškai butų pasiūlai, siekiame didinti atvirumą ir skaidrumą. Prie šio tikslo prisidės rinkos apžvalgos, kurias skelbsime projekto tinklaraštyje blog.citynow.org. Aktyvūs vilniečiai galės sekti miesto plėtrą ir susipažinti su projektiniais pasiūlymais ankstyvojoje stadijoje, kad prasidėjus statyboms kiltų kuo mažiau nesusipratimų ir tokių istorijų, kokios nutiko su Reformatų parko, Misionierių Sodų, Žalgirio stadiono vystymu, būtų kuo mažiau“, – pasakoja V. Visockas.

Platformą „CityNow“ galima išbandyti adresu www.citynow.org. Kūrėjai taip pat kviečia turintiems atsiliepimų susisiekti adresu info@citynow.org

#NT rinka

2019-03-05