Dekoravimas plėvele, skaitmeninė spauda iš UAB "Apertura"

Dekoravimas
 plėvele, skaitmeninė spauda iš UAB "Apertura"

Dekoravimas
 plėvele, skaitmeninė spauda iš UAB "Apertura"

Plačios stiklų apipavidalinimo galimybės atsivėrė pradėjus naudoti dekoratyvines lipnias plėveles ir skaitmeninę spaudą. Viskas, ko reikia – tai pateikti medžiagą, pavyzdžiui, nuotrauką arba iškarpą iš žurnalo, ir po kelių dienų jau turėsite stikle įamžintą meno kūrinį, kuris taps pagrindiniu Jūsų interjero akcentu. Didelė spaudos raiška leidžia atkartoti net smulkiausias detales ir spalvos niuansus.

Stiklas – ekologiška ir patvari medžiaga, dažnai naudojama kuriant šiuolaikinius interjerus. Dekoruotas stiklas puikia tinka, pavyzdžiui, vietoj plytelių sienos virtuvės darbo zonoje, vonios kambaryje, įvairiose nišose, balduose, stumdomose sistemose ir t.t. Kadangi stiklo lapo matmenys gali būti iki 3 m dydžio – bet kokia interjero plokštuma gali būti uždengiama be siūlių ir sujungimų, kuriuose paprastai kaupiasi nešvarumai. Stiklas – labai praktiškas, jį lengva prižiūrėti, nes nereaguoja su jokiomis cheminėmis medžiagomis, atsparus karščiui, drėgmei, lengvai valomas bet kokiomis buitinės chemijos priemonėmis. Blizgus stiklo paviršius kuria išskirtinumo, prabangos ir mistikos įspūdį.

Dėl ekonomiškumo bei lankstumo dekoravimas plėvele daug pranašesnis už kitus dekoravimo būdus. Pavyzdžiui, pasikeitė jūsų nuotaika, norite kokybiškai pertvarkyti ar pakeisti atsibodusį interjerą – tereikia nuimti seną dekoravimo plėvelę ir užklijuoti naują, tokiu būdu išvengiant brangaus stiklo keitimo. Drąsiai kreipkitės į 15-os metų stiklų dekoravimo patirtį turinčią ir atstovaujančią „LLumar“(JAV) plėveles UAB „Apertura“ .

Daugiau informacijos www.apertura.lt