Interjero sprendimai „iš vienų rankų“ pastaruoju metu rinkoje griežia pirmuoju smuiku, mat klientų noras greitai ir kokybiškai susikurti namų ar ofisų interjerą, diktuoja naujas tendencijas. Lietuvos gamintojai, kurie iki šiol specializavosi konkrečių produktų privačioms ir visuomeninėms erdvėms gamyboje, vis dažniau siūlo ir kitus interjero elementus – duris, baldus, laiptus, šviestuvus ir kitus produktus.

„Gamindami dekoruoto stiklo gaminius interjerams vis dažniau susidurdavome su klientų noru gauti viską, ko reikia namams ar biurams, iš vieno gamintojo. Įsiklausę į šiuos pageidavimus, po truputį pradėjome teikti ir kitus interjero atributus. Kruopščiai atrinkome partnerius, su kuriais dirbome anksčiau ir jau kurį laiką kartu siūlome rinkai platesnį paslaugų spektrą. Mūsų, kaip interjero studijos tikslas, sukurti interjerą „nuo nulio“, suprojektuoti, pagaminti ir sumontuoti“, – naujas interjerų kūrimo rinkos tendencijas brėžia „Artvetro“ – stiklo ir interjero studijos – dizainerė Viktorija.

Interjerų kūrime naudodami daug stiklo, „Artvetro“ išsiskiria nepriekaištingu skaidrumu ir detalių preciziškumu erdvėje. Stiklas moderniuose namuose gali būti atrastas visai kitaip nei buvo iki šiol – esant galimybei rinktis iš kone 2000 stikloraštų, įmanoma susikurti vienetines duris, langus, sienų dekoro elementus, veidrodžius, šviestuvus ar net laikrodžius. Ar kada nors pagalvojote, kad jūsų veidrodis gali būti senovinis pasaulio žemėlapis ir tuo pat metu atlikti savo pirminę funkciją? Ar įsivaizdavote, kad ant sienos gali kabėti įkvepiantis grūdinto stiklo laikrodis? Ir ne tik tai – stiklinės durys, pertvaros, slankiosios sistemos, veidrodžiai, baldai, stiklo turėklai, stiklo gaminiai virtuvei, reklaminiai stendai – visa tai gali ir turi atrodyti išskirtinai.

Kompanija „Art Vetro“ siūlo ne tik interjero gaminius iš stiklo, bet taip pat gamybos procese naudoja metalą, medį, akmenį, medžio plokštes arba komponuoja šiuos elementus vieną su kitu. Kompleksinės paslaugos leidžia užtikrinti interjero elementų dermę ir sklandų darbą. „Inžinieriai atvažiuoja pas potencialų užsakovą, išmatuoja konkrečią erdvę, kurioje ketinama realizuoti sumanymą, tuomet suprojektuoja elementą, pateikia e-versiją ir tik tada prasideda realus darbas“, – pristato interjero studijos atstovai.

www.artvetro.lt

Žurnalas „Interjeras.lt pataria“