Stiklo ir interjero studijoje gimsta unikalūs šedevrai namams

Kai namuose auga gėlės iš stiklo ir kiekvieną dieną, žydėdamos ant langų, pertvarų ar sienų, pasakoja vis naujas įkvepiančias istorijas, regis, pasaulis tampa jaukesnis ir mažesnis. Juk subtilūs akcentai ne tik gerina mikroklimatą, bet ir nuteikia pozityviai, optimistiškai ir kūrybiškai. Modernų interjerą šiuolaikiškos idėjos priverčia pulsuoti tokiu ritmu, kuris neatneša monotonijos.

Stiklo ir interjero studijos kūrėjai pastebi, kad užsakovai tampa vis labiau vertinantys kompleksiškumą. Tuomet jie žino, kad interjeru rūpinsis ne keli skirtingų įmonių specialistai, kurie, net ir labai stengdamiesi, gali įnešti į jų būstą nepageidaujamos kokofonijos, bet vienos studijos atstovai, galintys pasiūlyti viską, ko reikia, iš „vienų rankų“.

Ar įmanoma sustabdyti laiką? O stikle sulaikyti vėjo gūsį? Skoningai dekoruotai aplinkai iš stiklo pagaminti akcentai suteikia prabangos, puošnumo ir elegancijos pojūčių, juk skaidraus stiklo interjero detalės spindi gaivumu ir švara.

Stiklo gaminiai (laiptų turėklai, stumdomosios durys ar pertvaros ir kt.) žavi skaidrumo ir spalvų bei atspalvių žaismu, tačiau visuomet šiame procese karaliauja natūralumas. „Žavi ir užburia tai, kas paprasta – ne deimantais tviskantis krištolas, o tyras, lyg rasos lašas pumpure, stiklas. O štai stilingas veidrodis netgi gali tapti pagrindiniu interjero akcentu. Kuo daugiau tokių detalių interjere, tuo labiau jis pulsuos gaiva ir jaukumu. Štai tokia stebuklinga stiklo magija, kurią kuria studijos „Art Vetro” aukštos kvalifikacijos specialistai, stiklo dekoravimo dizaineriai, dailininkai“, – akcentuoja dizainerė Viktorija.

Studija pristato ne tik interjero gaminius iš stiklo, bet taip pat gamybos procese naudoja metalą, medį, akmenį, medžio plokštes arba komponuoja šiuos elementus vieną su kitu. Kompleksinės paslaugos leidžia užtikrinti interjero elementų dermę ir sklandų darbą. „Inžinieriai atvažiuoja pas potencialų užsakovą, išmatuoja konkrečią erdvę, kurioje ketinama realizuoti sumanymą, tuomet suprojektuoja elementą, pateikia e-versiją ir tik tada prasideda realus darbas“, – pasakoja interjero studijos atstovai. Stiklo dažymas, klijavimas, graviravimas, dekoravimas, „kepimas“ (fjuzingas); stiklo, veidrodžių matinimas, dizaino sukūrimas bei parinkimas, projektavimo ir montavimo darbai, veidrodžiai, pertvaros, stumdomosios durys, laiptų turėklai ir terasos bei kiti interjero elementai gali būti integruoti interjere taip harmoningai, kad jų sinergija stebins ne tik prabanga, bet ir subtilia derme.

www.artvetro.lt