Šiandien norint dekoruoti stiklą – pertvarą, vitriną ar langą – yra nemažai galimybių. Stiklą galima graviruoti, dažyti, ant jo spausdinti. Tačiau lengviausia ir dažnu atveju ekonomiškiausia visgi rinktis klijuojamą langų dekoravimo plėvelę.

„Coala Windows Decor Gradation“ – kintančio permatomumo langų dekoravimo plėvelių asortimentas

Plėvelės, skirtos langų dekoravimui, interjere gali atlikti ne vieną funkciją.

Estetika. Plėvelių kolekciją sudaro daugybė raštų, spalvų bei atspalvių. Tai leidžia išsirinkti tiek variantą, kai stiklas tampa vientiso interjero dalimi, lengvai įsikomponuoja į erdvę, tiek variantą, kai dekoruotas stiklas tampa akcentu ar netgi centrine erdvės ašimi.

Stiklo pertvaros dekoruotos „Coala Windows Décor Pattern“ augalijos motyvų plėvele, sukuriančia išskirtinį akcentą interjere

Stiklo pertvaros dekoruotos „Coala Windows Décor Pattern“ lanksčių linijų motyvų plėvele, sukuriančia išskirtinį akcentą interjere

Komfortas. Plėvele dekoruotas stiklas gali būti puiki priemonė atskirti erdves. Galima rinktis iš variantų, kai dekoruotas stiklas lieka permatomas ir suteikia jaukumo bei dalinio privatumo, o galima jį dekoruoti taip, kad būtų užtikrintas visiškas privatumas bei erdvės atskyrimas.

Norėtųsi dar čia pabrėžti ir pačio klijavimo paprastumą. Visuomet geriausiai darbus atlieka savo srities profesionalai, tačiau klijuojant langų dekoravimo plėveles su šia užduotimi gan lengvai susitvarko ir mėgėjai.

„Coala Windows Décor Etched“ plėvelė, apsauganti nuo smalsių žvilgsnių

Saugumas. Stiklas, kurį dengia plėvelė, yra saugus nenumatyto dūžio atveju. Sudužus plėvele dekoruotam stiklui, šukės lieka prilipusios prie plėvelės.

Kovo mėnesį UAB „Antalis“ pristato naują žvaigždę savo interjero dekoravimui skirtų medžiagų asortimente – Coala Windows Décor – langų dekoravimo plėvelę. Šioje kolekcijoje galima rinktis net iš 6-ių skirtingų kolekcijų. Matinis ar blizgus spalvotas paviršius, įvairūs raštai ar linijos, kintantis permatomumas – tai tik keletas variantų, iš kurių galima rinktis ir kurti ypatingas erdves tiek biure, tiek viešojoje erdvėje, tiek savo namuose. Norisi išskirti ir kolekciją, kuri patrauks kiekvieną žvilgsnį. Dichroic plėvelė, kurios spalva keičiasi priklausomai nuo to, iš kurio taško į ją žiūrite, nepalieka nė vieno abejingo.

Dušo pertvara apklijuota „Coala Windows Décor Colours“ plėvele, kurios spalva keičiasi priklausomai iš kurio kambario taško žiūrite

Pasak „Antalio“ interjero produktų ekspertės Daivos Mažvilaitės - Varnienės, „Coala Windows Décor“ yra ekonomiškas sprendimas. Šia plėvele dekoruotas stiklas gali teikti privatumą arba tapti akcentu biurų erdvėse, mažmeninės prekybos vietose, viešbučiuose ir net namuose.

Jums tereikia išsirinkti iš 62-iejų skirtingų variantų ir džiaugtis išskirtine erdve.

Kviečiame susipažinti: http://ow.ly/vGve50IcA8K