Stilingi vonios akcentai

Stilingi vonios kambario akcentai - Interjeras.LT

Stilingi vonios kambario akcentai - Interjeras.LT

Prieš dvejus metus rinkai pateikusi išorinius WC modulius, „Geberit“ kompanija šiais metais išplečia „Monolith“ produktų šeimą – 2012 metais pristato išskirtinio dizaino sanitarinius praustuvo ir bidė modulius. Jie vonios kambariui suteikia naujų akcentų.

Ko reikia vonioje stovint prieš praustuvą? Visų pirma – karšto ir šalto vandens, muilo bei rankšluosčio. Nepamirškite ir dantų pastos bei šepetėlio, veido kremo, skutimosi priemonių bei makiažo reikmenų. Juk kažkur visa tai turi sutilpti.

Su naujuoju praustuvo moduliu visa tai įmanoma – patogus ranšluosčio laikiklis, vandens maišytuvas arba modulyje, arba ant praustuvo, o svarbiausia – ištraukiamos lentynos abiejose modulio pusėse visiems vonios reikmenims.

Šis unikalus sprendimas ne tik praktiškas, bet ir pasižymi puikiu dizainu – yra apdovanotas 2012 metų „iF Product Design“ prizu. Be to, praustuvo modulis pasižymi puikia išvaizda ir yra pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų.

Ant šio stiklinio praustuvo modulio tinka dauguma keraminių pakabinamų praustuvų, kurių ilgis ne didesnis kaip 70 centimetrų. Modulis gaminamas su baltu, juodu arba umbra spalvos stiklu.

Praustuvo modulio komplektaciją galima rinktis iš daugybės variantų. Spintelės gali būti jo kairėje, dešinėje arba abiejose pusėse. Maišytuvas gali būti modulyje arba ant praustuvo, su rankšluosčio laikikliu, arba be jo.

Bidė modulis apjungia visą seriją – tinka ir pakabinamai, ir pastatomai bidė (horizontalus kanalizacijos prijungimas). Į komplektą įeina ir rankšluosčio laikiklis. Kaip ir kiti serijos kompanijos moduliai, bidė modulis gali būti juodos, baltos arba umbra spalvos.

www.geberit.com