Šiuolaikiniuose namuose vis dažniau savo vietą atranda modernūs židiniai ir krosnelės, kurie dėl pažangių gamybos technologijų ne tik puikiai šildo, bet ir pagyvina interjerą. Tapę stilingu namų akcentu, jie išraiškingai deklaruoja apie tai, kad būste vertinamas jaukumas, natūralukas, kokybė ir praktiškumas.

Viena iš didžiausių šildymo sistemų prekybos ir įrengimo įmonių Lietuvoje – „Vilpra“ – šį sezoną pristato net kelias naujoves jaukiam būstui. Tai – krosnelė „Contura“ ir plieninis židinio ugniakuras „Spartherm Varia“. Žinomo Vokietijoje ugniakurų gamintojo produktas pasižymi nepriekaištinga kokybe, mat pagrindinis dėmesys skiriamas techninėms gaminio charakteristikoms ir korozijai atspariam gaminio paviršiui.

Pakeliamos durelės, kurių aukštis 700 mm, švaraus stiklo palaikymo sistema, valdymo svirtis tiekiamam orui reguliuoti, korpusas, pagamintas iš 3 – 4 mm storio plieno, apsaugoto nuo korozijos, šilumą kaupianti šerdis iš šamoto degimo kameros temperatūrai pakelti – viskas, ko reikia tobulam mėgavimuisi ugnies šviesa ir šiluma patogiai įsitaisius namuose, nesirūpinant tuo, kad kažkas gali tam sutrukdyti. Galimybę varijuoti suteikia dizaino pasirinkimas, o techniniai parametrai leidžia mėgautis subtiliai interjere derančiu akcentu. Ugniakuro plotis 740 mm, aukštis – 1255 mm, gylis – 590 mm, svoris – 220 kg.

Dar vienas stilingas akcentas skoningam būstui – juodo korpuso, trijų stiklų krosnelė „Contura“. Švedijoje pagamintas produktas pasižymi solidžia išvaizda – išbaigtos linijos ir klasikinė gaminio forma leidžia ją pritaikyti iš esmės bet kokio stiliaus interjere. Techninės savybės taip pat nepalieka abejingų: dūmtraukio diametras – 150 mm, svoris – 104 kg, plotis – 495 mm, aukštis – 1143 mm, gylis – 440 mm.

Itin stilinga vokiečių gaminto plieninė krosnelė PIKO. Ji subtiliai dera minimalistiniame interjere, nes jos grakščios linijos ir forma pabrėžia aplinkos ir asmenybės harmoniją. Juoda paviršiaus spalva ir lenkta stiklo forma atveria erdves kūrybiškiems vakarams, kai degančios malkos įkvepia veikti, diskutuoti ir mėgautis subtiliu jaukumu.

www.vilpra.lt